L´Oreal BB krém Nude Magique – recenze

bb-loreal-nude-magique-recenze

Určitě už jsem se tu někdy zmiňovala, že mám moc ráda kosmetiku, která mění barvu. Přijde mi to zajímavé, netradiční a málokdy tak dokážu takovým produktům odolat. Velice mě proto potěšilo, když se ke mně dostal BB krém od L´Orealu Nude Magique, který má svou barvu přizpůsobovat podle barvy vaší pleti. Na tenhle produkt jsem byla už delší dobu zvědavá, takže jsem se hned pustila do zkoušení a dnes mám pro vás menší shrnutí svých pocitů ohledně tohoto přípravku.

L´Oreal BB Nude Magique první dojmy

První, čeho si na krému určitě všimnete je jeho obal. Kombinace bílé a fialové je pěkná, takže bych balení ocenila jako vkusné a bezproblémové. Po otevření přípravku vás může překvapit jeho barva. Krém je totiž v tubě čistě bílý, doplněný pouze nepatrnými fialovými zrníčky, což jsou právě ony důležité pigmenty. Zajímavá je také skutečnost, že oba odstíny (světlý i střední) mají v tubě totožnou bílou barvu. Po rozetření na pleti se ale už každý odstín přizpůsobuje do odlišného tónu.

Odstíny L´Oreal BB Nude Magique

BB od L´Orealu seženete ve dvou odstínech. Odstín Light je určený pro světlou pleť, zatímco Medium pro pleť střední až tmavší. Oba by se pak samozřejmě ještě měly přizpůsobit tónu vaší pleti. Musím říct, že jsem opravdu doufala, že tohle bude BB vhodný i pro světlou pleť, ale opět přišlo trochu zklamání. Odstín Light se sice zabarvuje do docela příjemné nahnědlé barvy, ale na mojí světlou pokožku je zase příliš tmavý. Běžnému typu pleti by určitě měl vyhovovat, ale opět to není nic pro bledulky. Odstín Medium má klasickou barvu vhodnou pro tmavší pleť, četla jsme už myslím v recenzích, že si dobře sedne i s hodně opálenou pokožkou. Pro mě osobně tedy odstíny zklamání, Light by pro měl byl nositelný až na léto, škoda, že nebyl vytvořen o kapku světlejší.  Pro běžný typ pleti by ale měly být odstíny vyhovující. Kladně hodnotím, že mají oba  přirozený lehce nahnědlý nádech a nejsou rudé, jak předvedl třeba BB krém Nivea.

bb-loreal-nude-magique

před rozetřením mají oba odstíny bílou barvu, až po kontaktu s pletí se začínají měnit

BB krém Nude Magique na pleti

Nude Magique jsem měla na sobě pouze jeden den, jak už jsem psala, odstíny jsou pro mě příliš tmavé, takže obličej nevypadal v porovnání s krkem a dekoltem úplně přirozeně. Musím ale ocenit, že další vlastnosti krému jsou docela dobré. Obdivuhodná je výdrž, BB drží v pořádku celý den a ještě večer jsem našla na vatovém tampónu výrazné množství. Kladně hodnotím i poměrně rovnoměrnou aplikaci, fleky mě s ním nepotkaly. Plus bych také viděla ve slušném sjednocení pleti. Krycí schopnost je už ale slabší, nic co by zakrylo větší nedostatky, což nezlepší ani víc vrstev krému. Hydratační schopnost je také menší, na suchou pleť moc pozitivně nepůsobí. Příjemné plus je SPF 12.

lorel-bb-nude-magique-na-pleti

odstíny mi přijdou opět trochu moc tmavé

Výhody

Zajímavá změna barvy

Výdrž

Sjednocení pleti

Celkem rovnoměrné roztírání

Nevýhody

Malý výběr odstínů

Barevně se nepřizpůsobí každé pleti

Slabé krytí

Slabá hydratace

Cena: seženete ho kolem 300 Kč

Celkové hodnocení L´Oreal BB Nude Magique

BB Nude Magique bych doporučila majitelkám bezproblémové pleti v středním nebo tmavším odstínu, které potřebují pleť jen lehce barevně sjednotit. Naopak určitě nebude vhodný pro hodně světlou nebo problémovou pleť. Celkově bych ho hodnotila jako takový průměr z drogerie. Za tu cenu bych už ale za sebe radši investovala do pravého asijského BB, i když věřím, že někomu může být příjemný. Rozhodně ale před koupí doporučuji vyzkoušet, protože ono přizpůsobování, na které tenhle přípravek láká, určitě neplatí pro každou pleť.

3body

Přidat komentář