Lak na nehty měnící barvu – návod a fotky

Strašně ráda zkouším zajímavé kosmetické novinky a věřím, že určitě nejsem jediná. Zvlášť v oblasti lakování nehtů se stále objevují nové a nové vychytávky, kterým jen těžko odolávám. Naposledy jsem se nechala zlákat přípravky Colour and change od Essence. Tato dvojice přípravků slibuje, že díky nim na nehtech vykreslíte zajímavé vzory, které lehce změní barvu původního laku. Colour and change jsem vyzkoušela a mám pro vás návod a recenzi těchto přípravků.

Essence Colour and change

Aby se vám povedlo tento nehtový design vytvořit, budete potřebovat oba dva přípravky ze sady Colour and Change. Najdete je skoro v každé drogerii mezi přípravky od Essence.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Prvním z přípravků je lak Colour and change. Seženete ho v různých barvách a na první pohled se až na označení nijak neliší od běžného laku. Já jsem sáhla po jeho tmavě fialové variantě, která mi přijde moc pěkná.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Druhým přípravkem je speciální designer Colour and change. Jedná se vlastně o průhlednou lahvičku s čirou tekutinou a velice tenkým štětečkem k vytváření vzorů na nehtech. Právě tenhle zajímavý přípravek je zodpovědný za změnu barvy vytvořených vzorů na nehtech. Lahvička je zabalená do pestrého papírového obalu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Cena: lak seženete kolem 55 Kč, designer také kolem 55 Kč

Postup lakování nehtů

Ze všeho nejdříve nalakujte nehty průhledným podkladovým lakem. Po zaschnutí podkladového laku přichází na řadu již samotný barevný lak Colour and change. Prsty jím v přiměřené vrstvě pečlivě nalakujte a nechte ho zaschnout.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V tuto chvíli se již můžete pustit do samého vytváření vzorů. K tomu je určený právě designer Colour and Change. Stačí si promyslet vzor, kterým chcete nehty ozdobit a poté malým štětečkem designeru vzory vytvořit.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Držte se raději jednodušších vzorů, výborné jsou proužky nebo různě velká kolečka. Já jsem zvolila proužky a vytváření šlo dobře. Tam, kde jsem se štětečkem designeru dotkla nehtu, se barva laku po chvíli opravdu změnila na výraznější fialovou.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Stejným způsobem ozdobte další prsty, nemusíte ani všechny, já ozdobila pouze dva. Nepoužívejte žádný svrchní lak, pracně vytvořené vzory by to mohlo narušit.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Hodnocení přípravků Colour and change od Essence

Pokud si vyberete jednoduchý vzor, je aplikace poměrně snadná a výsledek vypadá pěkně. Minus vidím v tom, že zdobení malým štětečkem je přece jenom docela pracné. A samozřejmě si musíte koupit speciální lak a speciální designer, což také něco stojí. Ale pokud ráda nosíte zajímavé nehty, které nemá každý, určitě nevidím důvod, proč tuhle novinku nevyzkoušet. Výsledek vás potěší a okolí si netradičních nehtů dozajista také všimne.

1 Comment

  • Beat 2.2.2014 at 20:33

    Mám v plánu to zkusit. Jen v naší “skvělé” drogerce mají pouze ten roztok 😀 No jo, budu muset zase vyjet do jiného města 🙂

    Odpovědět

Přidat komentář