Lancome korektor v peru – recenze

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Určitě také znáte tu situaci, když uvidíte naprosto skvělý kosmetický přípravek, který se vám hrozně líbí a zkrátka ho musíte mít. Po chvíli váhání ale zjistíte, že ho vlastně vůbec nepotřebujete a doma máte sice méně hezkou, ale spolehlivou náhradu. V takové chvíli se žena se silnou vůlí sebere, zatne zuby a jde domů. Nebo jako správná marnivka zamíří k pokladně. Asi není třeba rozvádět, jakou možnost jsem zvolila já. No a to je asi tak ve zkratce příběh, jak se ke mně dostal korektor od Lancome Flash Retouche.

Korektor už mám delší dobu, vlastně jsem nedávno zaznamenala, že už se nevyrábí a nahradil ho velice podobný korektor v peru Teint Miracle, což je podle mě stejný obsah v trochu jiném obalu. Než tuhle věcičku definitivně vyhodím ráda bych vám k tomuhle korektoru ještě řekla pár poznatků. Sice ho už neseženete, ale snad vám recenze trochu pomůže, pokud vás zajímá Teint Miracle, který mi účinky přijde prakticky identický.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

obal se mi moc líbí

Korektor v peru

Korektory v peru od Lancome mají naprosto dokonalý obal! Je elegantní a ve svém jednoduchém designu moc pěkný. Takhle by měl podle mě korektor vypadat. Strašně mě totiž děsí, když v drogerii vidím korektory, které na dálku hlásají, že jsou na akné a už jsme viděla i opravdu povedený kousek, který měl na sobě pupínky rovnou zobrazené. Br. Tohle je naopak přípravek, který můžete vytáhnout kdekoliv a nemusíte se bát veřejného pohoršení. Pro uvolnění  korektoru je třeba zmáčknout zadní část pera, poté se na štětečku korektoru objeví samotná barva a můžete začít maskovat. Štěteček je na první pohled praktický, ale bohužel došlo docela rychle k roztřepení některých štětinek, takže jsem ho musela ze stran zastřihovat. Jinak se s ním ale pracuje skvěle.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

vylučování korektoru ze štětečku a vpravo rozetřený korektor

Lancome Flash Retouche

Flash Retouche stejně jako jeho následovník Teint Miracle jsou korektory, které odráží světlo a efektně rozjasňují. Musím přiznat, že tohle je naprostá pravda, protože oční okolí po nanesení působí daleko odpočatěji. Krytí je skutečně pořádné, v tomhle ohledu nemám žádné výhrady. Nezpůsobuje podráždění a ucpávání pórů jsem taky nezaznamenala. Používám ho hlavně na zamaskování kruhů pod očima, které zakývá velice přirozeně. Co se týče akné, moc nemůžu soudit, ale kryje opravdu slušně, takže si určitě poradí i s těmito nedokonalostmi.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

krytí korektoru

Výhody

Velmi přirozené ale i silné krytí

Rozjasnění oblasti

Dlouhá výdrž

Nekomedogenní

Nevýhody

Roztřepování štětinek

Vyšší cena

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

před a po zakrytí kruhů pod očima

Celkové hodnocení

S Lancome Flash Retouche jsem byla opravdu spokojená. Je to perfektní praktický korektor, který velice přirozeně kryje a jen těžko na něm najdete nějakou vadu. Jeho následovníka Teint Miracle jsem si zatím jen vyzkoušela a působil na mě jako prakticky stejný korektor v jiném obalu. S jeho koupí ale váhám. Žádné větší nedokonalosti mě totiž netrápí a vystačím si tak velice dobře i s daleko levnějšími variantami. Proto si také nejsem jistá, zda bych korektor od Lancome doporučila. Pokud na něj bez problému máte, tak určitě. Na druhou stranu ale seženete i daleko levnější korektory s podobným účinkem.

Kde ho seženete?

Na nový Teint Miracle se můžete podívat třeba tady.

4body

Přidat komentář