Lancome nový Lip Lover

Lip Lover od Lancome mě zaujal na první pohled, takže jsem hned věděla, že ho musím vyzkoušet. Lancome jím rozšiřuje svou Love sérii, která se skládá z rtěnek Rouge in Love, lesků Gloss in Love a patří sem právě i Lip Lover. Mělo by jít o přípravek, který je spojením rtěnky, lesku i balzámu. Z rtěnky si vypůjčil intenzivní pigmenty, lesk dodá rtům na objemu a hydratační složky zase zjemní rty. Zní to skvěle, že? A jak to dopadlo v praxi?

NAKUPY-SEPHORA

LANCOME-LIP-LOVER

lip-lover-hodnoceni

lip-lover-otevirani

Lancome Lip Lover

Každý si určitě musí zamilovat balení tohoto drobečka. Luxusní oblý váleček se otevírá klikáním, což opravdu oceňuji, protože mě to vážně baví a mám tak stálou motivaci lesk nanášet. Aplikátor je celkem šikovný, velice hebký a lesk se jím dobře nanáší. Na rtech je Lip Lover opravdu příjemný, žádný ulepený pocit klasického lesku, i když stejně musím přiznat, že se nejlépe cítím s rtěnkou. Samotný lesk má i velmi jemnou vůni, která je (na rozdíl od většiny lesků) docela pěkná.

lancome-love-lesk-na-rty

lancome-lesk-na-rty

lancome-lesk

Lip Lover odstín 356

Lip Lover najdete v široké paletce odstínů. Barvy jsou rozdělené na přirozenější Basic Chic a na výraznější Creative Chic. Abych se přiznala, při výběru jsem barvám nevěnovala až tak velkou pozornost, prostě jsem si řekla, že chci na léto něco trochu výraznějšího a sáhla po odstínu 356 Belle de Rouge, který spadá právě do Creative Chic. Je to hezká zářivá červená, která rtům dodá šťávu. Bohužel aplikace je u tohoto odstínu samozřejmě trochu pracnější. Vzhledem k výraznosti nejde lesk jen tak halabala nanést, ale chce to opravdu dobře vykreslit a zkontrolovat, zda někde není přebytek barvy atd. Pokud se ale pěkně aplikuje, je barva výrazně pigmentovaná, hezky lesklá a slušivá. Výdrž je docela dobrá, i když se lesk setře docela snadno, rty vydrží zabarvené podstatně déle.

lancome-lip-lover-recenze

lip-lover-info

lancome-lip-lover-356

lancome-lip-lover-na-rtech

lip-lover-na-rtech

Cena: 490 Kč

Hodnocení

Lip Lover je pěkná roztomilá věcička, která je ozdobou rtů i kabelky. Na poměry cen v parfumerii je docela levný, i když vzhledem k tomu že jde o lesk, se asi někomu i tak bude zdát cena zbytečně vysoká. Žádný vyložený nešvar jsem na něm nenašla, takže bych ho klidně doporučila.

Jak se líbí Lip Lover vám?

2 komentáře

Přidat komentář