Léky na hubnutí bez receptu – Adipex, Meridia

Rozjel se nám tu takový nešvar. Spíš bychom měli použít ostřejší slova – podvod a hazard s lidským zdravím. Na internetu fungují obchody, které nabízejí léky na hubnutí (ale i řadu dalších) dostupné jen na recept bez receptu. Ptáte se, jak je to možné? Snadno. Jsou to většinou padělky. Padělky v tom smyslu, že v tobolce na hubnutí máte nasypaný třeba cukr. Případně tam nějaká účinná látka třeba i bude, ale nebude to originál. Tedy jiný poměr, který vás může dost zásadně ohrozit na zdraví. Proč to může vůbec fungovat? Protože to někdo kupuje! Vydělává se tak na lidském zoufalství. Lidí, kteří by chtěli pokoutně sehnat třeba Adipex nebo Meridii, je hodně. Zkoušejí pak různé pochybné obchody, zaplatí velké peníze a dostanou cukr v tobolkách. Nebo se domluví s někým v diskuzi, kdo nabízí “zaručený originál”, a přijdou jim na dobírku prošlé vitamíny. Jak to víme? Podvedených žen jsme se ptali. A není jich málo.

Nekupujte to!

Podobné léky jsou určené pro lidi silně obézní. Pro ty, kteří se nemohou přestat přejídat a řeší velkou nadváhu. Tyto anorektika u nich mohou chuť k jídlu zmírnit, ale za velkou cenu. Nežádoucích účinků je tolik a jsou tak velké, že byly některé tyto léky dokonce staženy. Rizika převládala nad pozitivy. Přeci jen, je pořád “lepší” být obézní, než mrtvý nebo skončit kvůli působení léků na mozek v blázinci.

Jak sehnat Adipex, Meridii?

Silné léky na hubnutí seženete na předpis u lékaře. A zase jen u lékaře. Jakýkoliv jiný způsob znamená podvedení a vážné riziko. Pokud řešíte velkou nadváhu, lékař vám nakonec něco napíše, nebo doporučí vhodnou pomoc. Pokud máte menší problém s kily, cvičte, změňte jídelníček, dělejte cokoliv, ale na tohle se vykašlete a nenechte se okrádat. Chápeme, že je lákavé sehnat něco, co by omezilo chuť k jídlu a zázračně odsálo kila. Taky by se nám to líbilo. Ale tudy cesta nevede. Nenechte se okrádat. Tímhle tématem jsme se zabývali déle, komunikovali s lidmi, kteří obchody s těmito léky vyzkoušeli a výsledek byl vždy podobný. Nešťastné reakce, ztráta peněz a nefungující tobolky. Stopněte to! Bez poptávky nebude ani nabídka a okradených lidí bude zase o něco míň.

Přidat komentář