Lesk Lancome Color Fever Gloss – recenze

Lesk Lancome Color Fever Gloss jsem dostala jako dárek k předplatnému časopisu, což mě samozřejmě moc potěšilo. Světle korálový  odstín 326 Survival Coral se mi ihned zalíbil, takže jsem se moc těšila, až lesk pořádně vyzkouším. Na úvod je třeba říct, že lesky od Lancome jsou krásně provedené přípravky, které se stanou ozdobou každé kosmetické sbírky a už dlouho jsem po nich pokukovala. Dárek mi tak přišel moc vhod a po důkladném vyzkoušení lesku bych se dnes ráda podělila o dojmy z něj i s vámi.

lancome-lesk-na-rty

lancome-ruzovy-lesk

Lesk Lancome Color Fever Gloss

Co mě samozřejmě zaujalo jako první, bylo krásné balení. Sice lesky od Lancome od pohledu dobře znám, ale zatím jsem žádný neměla, takže jsem se mohla konečně do syta pokochat luxusním provedením. Hned po otevření přípravku jsem si všimla lehce zakřiveného aplikátoru, který vypadá velice prakticky a mohu potvrdit, že se s ním doopravdy dobře pracuje. Z vůně jsme už tak nadšená nebyla. Je sice hodně lehká a neměla by nikoho urazit, ale čekala jsem možná malinko příjemnější parfemaci.

lancome-color-fever-gloss

lancome-lesk-aplikator

Lesk Color Fever Gloss 326 Survival Coral na rtech

Tento lesk od Lancome by se měl pyšnit technologií Shine-Reflect, která by měla zaručovat plnější, zářivější a hydratovanější rty. Mohu potvrdit, že i při nanesení velmi malého množství lesku se rty krásně rozzáří. Nějaké výrazné hydratace jsme si nevšimla, ale určitě jsem neměla rty vysušené. Co se týče samotného odstínu 326 Survival Coral, tak bych řekla, že je velice hezký, ale na rtech působí daleko méně výrazně, než jak jsem si myslela podle barvy v lahvičce. Je spíše velice jemný a rtům přináší pouze lehký šťavnatý nádech. Sice preferuji normálně výraznější barvy, ale spolu se silněji nalíčenýma očima lesk od Lancome poměrně hojně využívám. Co se týče dalších vlastností, lesk nijak zvlášť nelepí, na rtech je příjemný a jeho výdrž patří k těm lepším.

lancome-lesk-odstin

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

rty mi po lesku přijdou lehce opticky větší

Výhody

Jemný rozzářený vzhled rtů

Luxusní balení

Vysoký lesk

Nevýhody

Odstín je možná až trochu moc nevýrazný

Cena: Seženete ho kolem 550 Kč.

Celkové hodnocení Lancome Color Fever Gloss

Lesk od Lancome se mi líbí. Sice jsem nejdřív byla zklamaná, že je odstín až příliš jemný, ale postupně jsme mu přišla na chuť. Rty s ním vypadají opravdu zářivě, aniž by působily nepřirozeně nebo ulepeně. Přijde mi dokonce, že rty lehce opticky přifukuje. Celkově bych řekla, že jsme s ním spokojená, používám ho hlavně pro denní líčení a přirozený vzhled, nebo jako doplněk k výrazně nalíčeným očím. Možná po jeho spotřebování vyzkouším od Lancome ještě nějaký výraznější odstín.

1 Comment

Přidat komentář