Lesk na rty měnící barvu

Lesky na rty dokážou rtům dodat plný, šťavnatý vzhled. Hezkým třpytem projasňují ústa a mohou je i opticky zvětšovat. Novým hitem jsou lesky na rty měnící barvu. Jak tento trend funguje?

Lesk na rty měnící barvu

Lesky na rty měnící barvu jsou ideálními pomocníky pro ty z nás, které si nejsou jisté správně vybranou barvou lesku. Fungují totiž na principu zabarvování rtů o několik odstínů podle vaší přirozené barvy. Vykouzlí vám tedy ideální barvu, která se hodí k vaší přirozené pigmentaci, aniž byste se musela zatěžovat hledáním správného odstínu.

Lesk je v tubičce většinou bezbarvý a zabarvovat se začne až při kontaktu s vašimi rty. Zdá se vám to neskutečné? Také jsem byla touto novinkou nejprve trochu zaražená a pochybovala jsem, zda je to skutečně možné, ale po vyzkoušení několika lesků jsem musela připustit, že to opravdu funguje. Různé lesky mi vytvořily podobnou barvu, která opravdu byla tmavší výraznější barvou mých rtů, a tedy působila velice přirozeně a pěkně.

Tip: Dávejte si pozor na přebarvování lakem již natřených rtů, lesk v tomto případě bere jako výchozí barvu již namalované rty a výsledek tedy bude o něco tmavší.

Oriflame Proměnlivý lesk na rty Pink Me Perfect Very Me, průsvitný lesk po nanesení reaguje s přirozenou strukturou pleti a promění se ve váš osobní odstín růžové. S tímto leskem jsem byla velice spokojená. Moc hezky voní a zabarvuje do odstínu, který se sice někomu může zdát příliš výrazný, ale pro milovnice pěkné růžové je to ideální volba.

Cena: 120

Essence Měnící lesk na rty TINT IT!, pokud chcete být originální a máte ráda veselé zábavné věci, zkuste lesk od Essence. Tento přípravek má v tubičce výraznou barvu, která se ale po aplikaci na vaše rty začne měnit, podle výběru buď z oranžové na růžovou, z modré na růžovou a z fialové na růžovou. Navíc se hezky jemně třpytí.

Cena: 60

Smashbox O-Gloss (Sephora), gelový lesk na rty, který díky oddělování aktivních složek na rtech rozpozná nejpřirozenější barvu vašich rtů a vybere jí správný výraznější odstín. Má příjemnou nelepivou texturu.

Cena: 500

 

Lesk na rty, který se zabarvuje podle vzrušení

Tento přípravek vyhodnotí vaší momentální teplotu, pH rtů a podle výsledků emocionálního rozpoložení zvolí barvu. K přípravku je přidáno i vyhodnocení, ve kterém si váš partner může najít momentální zabarvení vašeho lesku a podle něj určit v jaké jste náladě. Jde určitě o zajímavý a zábavný přípravek.

Too Faced Mood Swing Emotionally Activated Lip Gloss, krásně voňavý lesk s přidanou škálou hodnocení nálady podle zabarvení lesku na vašich rtech. Obsahuje éterické oleje a chrání před slunečním zářením. Provedení je v několika verzích, u kterých si můžete vybrat nádech pigmentace, kterou lesk vytvoří. Můžete tedy sáhnout po odstínech s růžovým, vínovým, nebo fialovým nádechem. Výraznost odstínu barvy se pak bude zabarvovat vždy v závislosti na nádechu lesku. Složení je trochu víc lepivé, ale barvy, které lesk vykouzlí jsou krásné a sladké vůni se opravdu nedá odolat.

Cena: 350

2 Comments

 • lilienviv 3.6.2013 at 16:19

  To vypadá úžasně! Líbil by se mi ten od essence, ale nemůžu ho na oficiálních webowkách najít 🙁 Prodává se ještě?

  Odpovědět

  • karol 3.6.2013 at 17:17

   Děkuju:) ta barva se mi taky moc líbí. Obávám se právě, že ho nedávno vyřazovali. Kupovala jsem ho asi za 15 Kč a tehdy jsem myslela, že jde o nějakou akci. Poslední dobou ho už ale v nabídce nevídám, takže šlo bohužel asi o výprodej:(

   Odpovědět

Přidat komentář