Lesk s kolagenem pro větší objem rtů

Plné rty jsou uznávaným symbolem ženství a smyslnosti. Ty z nás, které je dostaly do vínku, jsou na ně většinou velmi pyšné. Naopak úzké rty bývají někdy i zdrojem komplexů a mohou tak výrazně znepříjemnit život a také srazit sebevědomí. Vše se pokoušejí vyřešit lesky na rty, které slibují, že  rty lehce přifouknou a tak jim dodají požadovaný objem. Dnes se právě na tyhle pomocníky zaměříme, ujasníme si, jak fungují a na co byste si měla dát při výběru pozor.

Jak lesky na rty zvětšují rty

Lesky na rty jsou i bez jakýchkoliv přidaných složek velmi dobré pro optické zvětšení rtů. Zvlášť světlé lehce blyštivé přípravky dokážou rty velice hezky opticky přifouknout. Není k tomu třeba žádné zvláštní umění, opravdu si stačí pouze pořídit světlejší lesk na rty s vysokým třpytem a aplikovat ho do středu rtů.

AVON Lesk na rty Plump Pout, dopřeje vám bezprostřední push-up efekt pro vaše rty. Dodává rtům objem a zářivý lesk. Aktivní látky z červeného pepře a malé blýskavé částice rty vypnou a zvětší.

Seženete ho třeba tady.

Další skupina lesků na rty jsou již lesky, které jsou na zvětšování přímo zaměřené. Obsahují k tomuto účelu přidané látky, u kterých je prokázáno, že mají schopnost rty vypínat a tak i při použití zvětšit jejich objem. Nejznámější a nejrozšířenější látkou, která se k tomuto účelu používá, je kolagen. Zvětšení rtů je mírné a lesk rty vypíná pouze, pokud ho právě máte na rtech. Kolagenu ale nelze upřít, že většinou každá z nás, u kvalitnějšího přípravku s ním, lehké přifouknutí rtů zaznamená.

ARTDECO Lesk na rty pro větší objem, dodejte svým rtům luxus v podobě optického zvětšení rtů. Hladká krémová textura s kolagenem vytvoří plné a smyslné rty s jemným růžovým nádechem a krásným leskem.

Seženete ho třeba tady.

Jaké složky by měl lesk zvětšující rty obsahovat

Lesk zvětšující rty by měl určitě obsahovat zmíněný kolagen, kde je mírné zvětšení poměrně zaručené a nemusíte se pak příliš obávat, že lesk nebude vůbec fungovat. Další míně zvětšující složkou je například extrakt z pepře nebo zázvoru a podobné složky, které stimulují mikrocirkulaci. Chybu neuděláte ani s leskem, v kterém najdete vypínající peptidy. Další složky, jako vitamin E, ošetřující oleje nebo ochrana proto slunečnímu záření, jsou určitě vítané, ale jejich přítomnost v lesku není podmínkou.

TALIKA Smile & Kiss, v tomto přípravku najdete zastoupenou většinu složek, po kterých byste měla v lesku pátrat. Výtažek z kořene zázvoru aktivuje mikrocirkulaci krve, zvětšuje objem rtů, peptidy napodobují účinek injekcí s hyaluronovou kyselinou, zlepšují texturu rtů, tvarují je a zvětšují jejich objem, mořský kolagen je zdroj intenzivní hydratace, vyplňuje vrásky, vyhlazuje rty a zvětšuje jejich objem, olej z černého pepře stimuluje mikrocirkulaci.

Seženete ho třeba tady.

Jak vybírat lesk na zvětšení rtů

Při výběru lesku ke zvětšení rtů určitě zvažte, zda lesk obsahuje některou ze složek, které jsme si výše popsali. V tomto případě je také dobré zkusit raději o něco dražší značkový přípravek. Šetření se nevyplatí, protože podezřele levné lesky mohou být na citlivých rtech agresivní. Aby lesk opticky opravdu zvětšoval, měl by mít také světlejší odstín a žádoucí je i vysoký lesk nebo třpyt.

 

 

Jak lesk na rty nanášet

Aby působily vaše rty větší, není úplně vhodné používat klasický lesk na rty úplně na celá ústa. Třpytivé světlé lesky rty daleko více opticky zvětší, pokud lesk použijete pouze do středu rtů a okraje necháte neohraničené. Lesky s kolagenem naopak použijte na celá ústa, aby se jejich vypínací efekt co nejvíce projevil. Návod, jak opticky zvětšit rty líčením, najdete tady.

1 Comment

  • olga 17.5.2016 at 11:33

    Tak nevim jestli bych tomuhle verila, kdyby me trapil takovyto problem, tak bych to chtela resit nejak nastalo a ne jen nejakym leskem. 🙂 ted uz je plno i setrnejsich zpusobu jak si nechat zvetsit rty nekde na klinice

    Odpovědět

Přidat komentář