Letní Dermacol novinky

Dnes mi dorazil domů balíček s novinkami od Dermacolu. Byla jsem příjemně překvapená, protože jsem zásilku nečekala a hned se dala do zkoumání výrobků. Teď tu mám pro vás rovnou menší náhled do toho, co je u Dermacolu nového a jaké recenze se tu tedy postupně objeví.

dermacol-letni-novinky

Vyletněný Dermacol

Léto se u Dermacolu nese jednoznačně na vlně rozjasnění a zářivé bronzově opálené pleti. Produkty mě hodně potěšily i vzhledem obalů, které se mi tentokrát opravdu líbí. Určitě je spousta z vás zvědavá na zkrášlující fluidy. V nabídce je teď najdete rovnou ve třech verzích. Pozornost si ale zaslouží i rozjasňující a bronzující paletky nebo make-up na tělo.

dermacol-novinky-info

dermacol-novinky

BonBon oční stíny

Tyhle malinké zapečené stíny jsou neskutečně roztomilé. Dle popisu výrobce by měly mít vysoký obsah minerálních  pigmentů a sametovou pudrovou texturu. Na výběr je tuším devět odstínů, já dostala světle béžovou dvojku, intenzivní modrou šestku a hnědou osmičku. S odstíny to byla trefa, béžový a hnědý upotřebím vždy, ale i tyrkysová vypadá dost zajímavě.

dermacol-bonbon-stiny

dermacol-bonbon

Cena: 79 Kč

Illuminating a Bronzing paletka

Světlá rozjasňující paletka obsahuje třpytivé částečky a perleť, díky čemuž má dodat pleti svěží vzhled. Skládá se z růžového pudru a matné bílé barvy.

Bronzující paletka má na pleti vykouzlit nádech opálení, ale má být využitelná i ke konturování. Opět obsahuje dvě části – třpytivou a matnou.

dermacol-rozjasnujici-bronzujici-paletka

dormacol-paletky-rozjasneni-bronzujici

Cena: 249 Kč

Zkrášlující fluidy

Na tuhle novinku jsem osobně zvědavá asi nejvíc. Fluidy lákají na výrazné projasnění, sjednocení odstínu a zkrášlení pleti. Používají se buď tím způsobem, že malé množství přidáte do krému nebo make-upu, ale můžete je samozřejmě aplikovat i přímo na partie, které chcete rozjasnit. Těším se, až vyzkouším, jak fluidy na pleti vypadají a jak dobře se dají reálně využít.

Sheer Face Illuminator Day Light  

Denní fluid má nejméně nápadnou světle béžovou barvu.

Sheer Face Illuminator Fresh Rose

Růžový fluid je už podle názvu studeně růžový.

Sheer Face Illuminator Sun Bronze

Bronzující fluid nejen rozjasňuje ale i simuluje nádech opálení.

dermacol-rozjasnujici-fluidy

dermacol-zkraslujici-fluidy

Cena: 269 Kč

Řasenka 1000 Lashes

Dle popisu jsem pochopila, že by řasenka měla být převážně na dodání objemu bez slepení a žmolků. Nylonová vlákna by měla vyplnit mezery mezi řasami a zafixovat prodloužení řas. Na řasenku už jsem v drogerii koukala, ale úplně mě nezaujal její obal, teď tedy uvidíme, zda obsah upoutá víc.

dermacol-1000-lashes-rasenka

Cena: 199 Kč

Shimmering Lip Gloss

Nový lesk na rty v placatém obalu mě taktéž na první pohled neuchvátil. Na druhou stranu v nabídce je v několika odstínech, které nevypadají špatně. Díky třpytkám by měl lesk rty prozářit a dodat jim šťavnatý vzhled. Přišel mi odstín číslo 6, který bych si sama nevybrala, takže jsem zvědavá, zda příjemně překvapí.

dermacol-lesk-na-rty

Cena: 99 Kč

Perfect Body Make-up

Voděodolný zkrášlující make-up je novinka, která sice v balíčku nepřišla, ale pořídila jsem si ho už před nějakou dobou sama. Tělové make-upy mám ráda, je to dobrá věc pro všechny bledulky, které moc neholdují opalování. Pokožce make-up dodá iluzi opálení a sjednotí její tón. Podrobnější recenze se tu určitě v brzké době objeví.

dermacol-make-up-na-nohy-telo

Cena: 169 Kč

Zaujala vás některá z novinek? Plánujete si něco pořídit?

1 Comment

Přidat komentář