Levná a kvalitní kosmetika – Technic makeup

Máte rádi kosmetiku, ale dáváte přednost levným značkám? Najít kvalitu v kombinaci s nízkou cenou není zrovna jednoduché. Mezi jednu z nejdostupnějších značek, která je zároveň velmi oblíbená a nabízí široký sortiment dekorativní kosmetiky, patří rozhodně Technicmakeup. Najdete u nich různé paletky očních stínů, spoustu efektů rtěnek, lesků na rty a nechybí také moderní rozjasňovače a trendy odstíny tvářenek.

Rty

Rtěnky patří mezi TOP produkty této značky. Nabízí spoustu efektů, od matné klasiky, až po metalický lesk nebo třpytky. Velice oblíbené jsou Technic Colourmax. Jejich textura je příjemně krémová a díky matnému vzhledu mají skvělou výdrž. Pokud dáváte přednost tekuté konzistenci, podívejte se na Technic High Gloss. Vysoce pigmentované lesky, které opticky zvětší rty a zvýrazní jejich tvar.

Oči

Stejně jako u rtěnek také u očních stínů najdete prvotřídní kvalitu. Nezklamou vás jak klasické mono stíny, tak i velké paletky, ve kterých najdete spoustu trendy barev. Technic Profinish nabízí aktuálně moderní vínové barvy, neutrální stíny na vystínování očí, ale i rozjasňující béžovou, která je ideální do koutků očí nebo pod obočí. Jemná konzistence a vysoká pigmentace zaručí pohodlné líčení a stínování. Také s výdrží si nemusíte dělat starosti, po celý den zůstanou na svém místě i bez použití oční báze.

Pokud hledáte voděodolnou řasenku, musíte vyzkoušet TechnicMegaLash. Nejen, že vykouzlí panenkovsky dlouhé a výrazné řasy, je velice odolná vůči vodě, proto se skvěle hodí na letní dovolenou.

Tváře

Rozjasnění obličeje patří mezi velký trend v líčení. Můžete zkusit přirozené odstíny nebo se odvázat a použít mnohem zajímavější barevnou kombinaci. VIP paletky připomínají mořskou vlnu. Hýří barvami a na obličeji vytvoří velmi zajímavé odlesky, které nahradí i tvářenku.

Přidat komentář