Levná česká kosmetika E style

Patříte mezi velké milovnice líčení a dekorativní kosmetiky? Rádi zkoušíte něco nového, ale nechce se vám utrácet vysoké částky? Zaměřte svou pozornost na produkty české značky E style. V jejich sortimentu najdete spoustu odstínů rtěnek, konturovací tužky i lesky na rty. Nechybí také kvalitní makeup, pudr či korektor. Vyhlášená je však tato česká značka především vysoce kvalitními, očními stíny. Kromě toho nabízí praktické doplňky jako například silikonový čistič nebo držák na štětce.

Rty

Rádi byste nosili výrazné rty, ale trápí vás suchá nebo napnutá kůže? Vyzkoušejte E style rtěnky s obsahem bambuckého másla a vitaminem E. Nejen, že vypadá krásně, navíc poskytne během dne i potřebnou péči. Nevysušuje a jemnou kůži na rtech nepne. Mezi odstíny jsou jak přirozené, nude barvy, tak i červená nebo korálová.

Aby rtěnka co nejlépe vypadala i držela, je vhodné po ni nanést tužku. Ty najdete u E style hned ve dvou variantách včetně voděodolné, která perfektní drží.

Obličej

Také na tváře u nich najdete vše potřebné pro dokonale sjednocenou pleť. Korektor v tyčince je příjemně krémový. Snadno a rychle jej zapracujete do pleti. Krycí schopnost je dostatečná pro zakrytí barevných nedokonalostí i pupínků. Makeup Ten´s up vitalize je určen pro pleť 30+, ale klidně ho mohou používat i mladší ročníky. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, která přirozeně vypne pleť a vyhlazuje vrásky. Patříte mezi majitelky mastné pleti? Vyzkoušejte matující pudr, který redukuje vrásky a kruhy pod očima.

Oči

Na výběr je z mnoha matných i třpytivých očních stínů. Velmi zajímavá je metalická řada, kterou lze koupit v sadě, jako mono stíny nebo i refill. Stejně tak je tomu i u ostatních kolekcí, pokud tedy nemáte rádi stíny samostatně, můžete si navrhnout a sestavit vlastní paletku.

Nevíte-li si rady s výběrem barev, podívejte se na E style Perfect Harmony paletky, které nabízí hned v osmi barevných variantách, včetně hodně barevné s názvem Crazy.

Doplňky

Víte, že kosmetické štětce můžete špatnou údržbou a mytím poškodit a zkrátit tak jejich životnost? Šetrné mytí a následné pečlivé sušení je důležité proto, aby se nepoškodila rukojeť nebo nezačal vypadávat samotný vlas. Díky stojanu na štětce není žádná šance, aby voda při schnutí zatekla tam, kam nemá.

Praktický je také silikonový čistič štětců, který vám pomůže rychleji z chlupu dostat veškerou barvu od očních stínů, make-upu nebo tvářenky.

3 Comments

Přidat komentář