Líčení na večírek s paletkou Petra Lovely hair

Speciální akce si žádají originální líčení. Nemusí jít hned o divoké a extrémně výrazné barvy, abyste vypadali skvěle a stali se středem pozornosti. I s jemnými odstíny vykouzlíte velkou parádu. Důležité jsou vysoce pigmentované oční stíny. Jedině tak docílíte profesionálně vypadajícího makeupu.

Youtuberka navrhuje kosmetiku

Patříte-li mezi milovníky líčení, určitě vám něco říká jméno Petra Lovely Hair, přezdívka, pod kterou úspěšná youtuberka vystupuje ve světě internetu. Kosmetika je jejím velkým koníčkem a stala se i prací na plný úvazek. Petra je ve svém oboru velmi aktivní, založila značku PLH Beauty, pod kterou nabízí umělé řasy. Své fanoušky neustále ohromuje něčím novým. Naposledy se spojila se značkou Makeup Revolution, se kterou vytvořili paletku očních stínů. Obsahuje celkem 36 odstínů, se kterými vytvoříte jak jemný, tak i hodně výrazný makeup.Paletka je dostupná jak na internetu, tak v drogerii. A jaké líčení s ní lze vytvořit?

Postup

Zásadní pro výdrž očních stínů, je podklad. Pokud vás trápí mastné oční víčko, nezapomeňte použít bázi pod oční stíny nebo alespoň trochu korektoru.

  1. Vystínujte si záhyb očí neutrálním stínem Get ready
  2. Do vnějšího koutku naneste plochým štětcem tmavě fialový Green Turner a opět vystínujte do ztracena
  3. Na střed směrem k vnitřnímu koutku aplikujte pastelové barvy Apricot Pie a Honey Moon
  4. Abyste oko oddělili od barev, vytvořte černou linku a nebojte se ji protáhnout co nejvíce do vnějšího koutku

Na závěr prodlužující řasenka a líčení na večírek máte hotové. Je na vás, jaké barvy použijete. Pokud toužíte po opravdu svůdném pohledu, přidejte ještě umělé řasy. Na výběr máte ze dvou možností. Můžete si řasy nalepit nebo vyzkoušet žhavou novinku v podobě magnetických řas, které najdete u značek Ardell nebo Essence.

Rtěnku zvolte dle intenzity líčení očí. V případě, že zvolíte více barev očních stínů, vypadá lépe, když na rty použijete neutrální nude odstíny.

Nezapomeňte věnovat pozornost také obočí. Nemusíte jej složitě upravovat a vyplňovat. Službu udělá i barevná řasenka, která doplní holá místa, chloupky zafixuje a udrží je na svém místě po celý večer.Barevné řasenky na obočí seženete běžně v drogerii, například u značek Trend It Up nebo Dermacol.

Přidat komentář