Líčení očí se Sephorou – stíny, štětce, odličovač

Máte rádi značku Sephora? Dřív jsem ji hodně opomíjela, pokud už jsem šla do parfumerky, zajímaly mě hlavně luxusnější přípravky. Když už jsem se něco odhodlala vyzkoušet, většinou mě to bohužel úplně nenadchlo. Přesto jsem postupně Sephoru vzala na milost a zjistila, že v jejím sortimentu se najdou i opravdové skvosty. Dneska si dáme rychlou recenzi zaměřenou na přípravky na oči.

sephora-liceni-oci

Sephora oční stíny

S očními stíny od Sephory jsem měla dřív hodně rozporuplné zkušenosti. Vždycky jsem byla nadšená ze skvělé nabídky nejrůznějších odstínů a z barviček, které běžně jen tak někde neseženete. Kvalita stínů mi ale přišla na pováženou. Některé byly fajn, jiné ale zase hodně tvrdé, špatně pigmentované a celkově se s nimi nepracovalo dobře. Přesto tu opět vidíte dva nové krasavce tentokrát jde o matné stíny Colorful Mat a předesílám, že to opět bude tak půl napůl.

sephora-stiny

sephora-matne-stiny

Stíny jsou na první pohled krásné a opravdu matné. Jejich kombinace je ideálka na bleskové kouřovky. Bohužel stejně jako dříve nemůžu Sephora stínům odpustit obal. Bez problémů by je otevřel možná tak Samson. Samotné stíny jsou hezky heboučké, jemné a sametové. Bohužel světlý stín v odstínu Secret boudoir je opět naprosto nedostatečně pigmentovaný a při líčení skoro ani není vidět. Tmavší odstín 5th Avenue je na tom podstatně lépe, barví pěkně a velmi dobře se s ním i blendí. Jeho intenzita sice není až tak intenzivní, jak by odstín napovídal, ale dá se dobře navrstvit a pracuje se s ním obstojně. Stíny tedy opět malinko rozpačité, pokud se vám zalíbí odstín, doporučuji nejdřív důkladně vyzkoušet. Mezi odstíny určitě natrefíte na kvalitu, ale nevyhnete se ani zklamání.

sephora-swatch

liceni-se-sephora-stiny

Cena: 260 Kč

Sephora štětečky na oči

Na novou řadu Sephora štětců už jsem chválu četla a jednoznačně se musím přidat. Sice jsem zatím vyzkoušela pouze dva, ale nebránila bych se rozšíření sbírky. Štětce jsou dostatečně husté, přiměřeně hebké, ale hlavně se s nimi skvěle líčí. Štětec číslo 60 je taková univerzálka na pudrové stíny. Můžete s ním stíny nanést, ale zároveň se s ním i výborně blendí. Číslo 70 je krátký tvrdší štětec vhodný na rozmazávání linky, ale je poměrně multifunkční a dá se s ním například hezky přesně nanést tmavší stín. Dodala bych snad jen, že jsou štětce pěkně  provedené a opravdu kvalitní – chloupky nevypadávají a drží. Za sebe musím rozhodně doporučit.

sephora-stetce

sephora-stetce-na-oci

Cena: č. 60 – 190 Kč, č. 70 – 240 Kč

Sephora odličovač očního make-upu

Aby té chvály nebylo málo, přidávám ještě jeden must-have kousek na závěr. Jde o dvoufázový odličovač voděodolného make-upu. Takže klasicky s ním zatřepete (spojíte obě složky) a vesele odličujete. Pokud ho ještě neznáte, tak určitě vyzkoušejte. Pro mě je to totiž jeden z těch úplně nejlepších odličovačů očí, jaké jsem kdy vyzkoušela. Proč? No protože zatočí naprosto se vším. Je jedno, jak moc odolnou máte řasenku, jak úporně drží vaše linky. Tenhle odličovač je prostě zlikviduje. Stačí pár vteřin podržet tampon na oku, setřít a vše jde jako po másle. Dodala bych snad jen, že v očích mě nepálí, ale to záleží na individuální citlivosti. Za sebe říkám jedno velké ano!

sephora-odlicovac

sephora-odlicovac-oci

Cena: 189 Kč

Dnes to tedy bylo mírné zklamání ze stínů, ale velké nadšení ze štětců a odličovače. Co od Sephory vyhovuje vám?

Přidat komentář