Liftingový zázrak? Šestiminutový Etani liftingový krém

Přemýšlíte už dny, týdny, měsíce, možná i roky o liftingu? Chybí vám peníze nebo odvaha? Přesto byste dnes nebo aspoň na nějakou akci potřebovali vypnutou pleť? Vyzkoušejte 6minutový instantní liftingový krém. Budete příjemně překvapeni.

Liftingový zázrak

Oficiální anglický název zní 6 minute instant lifiting up creamod firmy Etani. Po otevření na vás vykoukne hmota, která připomíná vosk. Ve skutečnosti je to vodou ředitelná pasta. Jeúčinek na pleť je fakt skvělý! Vaši pleť vypne rychle, důsledně liftingový efekt vydrží asi 8 hodin.

Jako ostatní výrobky Etani je i tento krém 100% organický, hypoalergenní a vhodný pro všechny typy pleti. Důležité je krém správně aplikovat a zamezit přímému kontaktu s očima.

Aplikace rychle a snadno

Základem je samozřejmě důkladně vyčištěná a osušená pleť.Do dlaně si oddělte kousek pasty velké asi jako hrášek a přidejte pár kapek vlažné vody. Vody raději zkuste méně a přidávejte tak, aby vznikla kašička. Tu jemně, ale rychle roztírejte po tváři a krém nechejte 6 minut zaschnout. Ihned ucítíte, jak se vám pleť vypíná.

Pokud vám někde na obličeji zůstanou viditelné zbytky zaschnutého krému, který se nevstřebal, navlhčenou vatovou tyčinkou nebo tamponem ho odstraňte. A je hotovo! Dál pokračujte v líčení, jak jste zvyklé.

Krém můžete použít jednorázově třeba před společenskou událostí, nebo jej užívat pravidelně a dosáhnout trvalejšího liftingového efektu.

Svatá trojice pleti bez vrásek

A co vlastně stojí za tímto liftingovým zázrakem? Hlavní účinnou látkou je růstový faktor, který aktivuje kožní receptory stimulující obnovu buněk a následnou regeneraci pokožky. Prokazatelně zvyšuje počet epidermálních buněk v pleti a podporuje tvorbu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. A přesně tato svatá trojice je tím nejdůležitějším pro zdravou pokožku bez vrásek.

Zastánci trvale udržitelného života jistě ocení i to, že výrobek nebyl v souladu s filozofií kosmetiky Etani testovaný na zvířatech.

Hlídejte si akční ceny

Etani často doprodává zásoby a vybrané produkty pořídíte za zlomek původní ceny. Můžete také využít věrnostní program s cash back systémem, nebo vstoupit do klubu Etani a získat uvítací poukázku.

Přidat komentář