L´Oréal aplikace Makeup Genius – jak na to

Máte chytrý telefon? Baví vás aplikace? Pokud na tohle odpovíte kladně, určitě musíte vyzkoušet Makeup Genius. Tahle vychytávka od L´Oréalu vás prostě nesmí minout, ať už ji využijete jako pomůcku při výběru kosmetiky, nebo se s ní prostě jen pobavíte. Přiznám se, že jsem aplikaci zaznamenala už před nějakou dobou, ale nějak se mi do jejího stahování nechtělo. Moc jsem nevěřila, že to k něčemu bude. Pak jsem ji ale ve chvilce nudy stáhla a nestačila jsem se divit.

makeup-genius-loreal

Co je Makeup Genius

Makeup Genius je aplikace, která vám umožní zjistit, jak vaše tvář vypadá nalíčená různými přípravky. Váš mobil snímá vaši tvář a samotná aplikace potom mapuje rysy a pohyby obličeje. Tudíž to není jen nějaký statický obrázek, naopak si přijdete, jako když nalíčená opravdu jste a pozorujete se v zrcadle. Pro mě byla neuvěřitelná právě ta chvíle, kdy jsem odklikla první look a můj pohybující obrázek se z ničeho nic proměnil. Je to trošku šok, ale právě proto to vážně stojí zato. V aplikaci můžete vyzkoušet různé L´Oréal  přípravky, nebo rovnou celé připravené looky. Prostřednictvím tutoriálů potom můžete zjistit, jak daný look skutečně vytvořit.

Jak na to – návod

Celá aplikace je nesmírně jednoduchá, takže určitě nebudete žádný návod potřebovat a hned budete vědět. Přesto pro úplnost postup přikládám, alespoň uvidíte, že to je vážně hračka a zvládne to naprosto každý.

Ze všeho nejdřív musíte aplikaci stáhnout. Je zdarma ke stažení na App Store, nebo pro Android na Google play.

loreal-aplikace-navod

Následně aplikaci otevřete a vyjede na vás okénko, do kterého máte naskenovat svůj obličej. Takže se zkusíte zatvářit normálně a odklepnete tlačítko.

loreal-aplikace

makeup-genius-aplikace

Na psy to bohužel nefunguje, odzkoušeno.

Potom na vás vyjede okénko, ve kterém si můžete vybrat, zda budete zkoušet jednotlivé produkty, nebo celé looky.

makeup-genius-navod

Pod záložkou looky si můžete zvolit celkové nalíčení svého obličeje. Prostě na něco kliknete a pak vás čeká právě ta úžasná šokující chvilka, kdy se váš pohybující obličej vybarví.

loreal-aplikace-malovani

Když kliknete na produkty, můžete se namalovat podle svého vkusu z nabídky L´Oréal přípravků.

loreal-aplikace-jak-na-to

Jeden z mých pokusů 🙂

Za mě tedy za Makeup Genius palec nahoru, vážně mě to pobavilo a vyhrála jsem si! Navíc to skutečně není špatné pro jednoduché ozkoušení různých odstínů rtěnek. Když si najdete dobré světlo, můžete si ujasnit, jaká barvička vám nejlépe sedne. Dávám plusko i za to, že jsem konečně zjistila, jak by na mně měly správně vypadat výrazné linky. Bohužel se mi to reálně takhle pěkně nikdy nepovede.

Máte Makeup Genius vyzkoušený? Líbí se vám, nebo vás nezaujal?

Přidat komentář