L’Oréal Colorista Washout

Růžová, modrá, levandulová, zelená, červená. Jednorožčí vlasy jsou in. Kdo nemá alespoň nějaký ten proužek jako by nebyl. Alespoň tohle se člověku po projetí sociálních sítí poslední dobou zdá. Proč mít jen jednu barvu vlasů, když jich můžete mít rovnou celou paletu. Právě tuhle možnost teď nabízí řada Colorista od L’Oréalu . Můžete si snadno střihnout nějakou tu crazy barvu, kterou pak snadno smyjete a rovnou přejít na další a další…:)

L’Oréal Colorista Washout

Řada Colorista od L’Oréalu nabízí několik možností, jak své vlasy oživit zářivou barvou. Můžete vyzkoušet sprej, který je dostupný v 6 barevných variantách a je spíše jednorázovou záležitostí, takže ho z vlasů bez větších problémů problémů vyčešete nebo vymyjete. Washout vyráběný v 10 barevných verzích je odolnější a vydrží až 10 umytí. Dostupné jsou ale i klasické permanentní barvy na vlasy. Je tedy jen na vás, jaká možnost vám vyhovuje nejlépe.

L’Oréal Colorista videa

Musím se přiznat, že i mě barvy zaujaly a měla jsem v plánu nějaký ten proužek. Nicméně zatím vyčkávám a pouze okukuji skvělé výsledky odvážnějších experimentátorek 🙂 Reklama v tomhle smyslu L’Oréalu zafungovala výborně a jejich povedená videa, kvůli kterým nakonec tvořím i tento článek, musí okouzlit každého milovníka barevných vlasů. Doufám, že se nad nimi pokocháte stejně jako já.

Představení řady Colorista Washout

Video-návod

Jedna skvělá proměna

Máte nebo plánujete přidat do svých vlasů nějaké zajímavé barvy? 🙂 Líbí se vám videa?

Přidat komentář