L´Oréal micelární voda Sublime soft

Používáte micelární vodu? Pokud ne, tak určitě začněte! Micelárka je neuvěřitelně multifunkčním odličovadlem, které si (v ideálním případě) poradí pár tahy s veškerým make-upem. Musím se přiznat, že jsem micelárkám naprosto propadla a jiné odličovací prostředky už prakticky nepoužívám. Na druhou stranu nezůstávám věrná pouze jediné a dávám příležitost různým značkám. Dnes se podíváme na novou micelární vodu od L´Oréalu, na kterou jsem už slyšela spoustu chvály i dost silné výhrady. Sama jsem byla zvědavá, na jakou stranu se přikloním a dnes bych se o svůj verdikt ráda podělila s vámi.

loreal-odlicovani

L´Oréal micelární voda Sublime soft

Sublime soft by měla podle výrobců dokonale odličovat, zklidňovat a pleť i zdokonalovat. Je bez parfemace, měla by být hypoalergenní a vhodná i pro citlivou pleť. Podíváme se, jestli tyhle sliby splnila.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Obal

Micelárka má jednoduchý a celkem hezký obal, ke kterému nemám výhrad. Daleko důležitější pro mě je ale víčko a nanášení na vatový tampón. To je trochu problém, ze začátku přípravku vytékalo zbytečně moc a na tampón jsem se nemohla strefit. Po spotřebování určitého množství se to zlepšilo, ale stejně menší minus. Ovšem stále daleko lepší než micelární voda od Mixy (v podobné cenové relaci), s kterou jsem se na tampon nestrefila snad nikdy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Micelární voda na pleti

Micelární voda je samozřejmě průhledná a necítím z ní ani žádnou parfemaci. Trochu mě jen zaráží, kolik se v ní i při slabém zatřesení dělá bublinek. To je opravdu neobvyklé, skoro jsem se nejdřív lekla, že do obalu nalili obsah bublifuku. Jinak by na pleti ani očních víčcích nijak nevadí. Žádné štípání ani pnutí. Poslední dobou mám ale obecně hodně odolnou pleť, takže nemůžu soudit, jak bude micelárka působit na někoho hodně citlivého.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Odličování

A dostáváme se k tomu nejdůležitějšímu! Odličování je samozřejmě nejdůležitější schopnost micelární vody. Sublime odličuje docela slušně. S make-upem si poradí snadno, stíny jí jdou taky jedním tahem, s některou řasenkou má občas trochu problém, ale vždycky se s ní v pořádku odlíčím. Přijde mi ale, že jí na odličování vypotřebuji opravdu hodně. Oproti třeba micelárce od Biodermy určitě musím dávat daleko větší množství.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Výhody

Odličování

Šetrná k pleti

Nevýhody

Uzávěr

Vyšší spotřeba

Cena: 100 Kč

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

L ´Oréal micelární voda Sublime soft

Sublime od L´Oréalu je dle mého dobrá micelární voda za přijatelnou cenu. Odlíčíte se s ní určitě. Jako u každé micelárky jde tedy hlavně o to, zda bude vyhovovat zrovna vaší pleti. Pro mě je příjemná, odličování jde v pořádku, i když jí vždy vypotřebuji víc, než by se mi líbilo. Pokud bych ji měla nějak srovnat s dalšími micelárkami z drogerie, tak bych ji dala určitě před Lirene. S Mixou je podle mě zhruba na stejné úrovni, ale Mixa má pro mě tak nepochopitelně špatný uzávěr, že bych dala radši přednost právě Sublime. Bioderma a micelárka od La Roche Posay jsou pro mě naopak lepší. Cenově je ale Sublime opravdu výhodná, takže u mě určitě ještě někdy skončí.

Přidat komentář