MAC líčení

Pokud se ráda necháváte nalíčit a navíc nakupujete v MACu, určitě doporučuji nechat se u nich registrovat. Příležitostně se pak může stát, že vám přijde pozvání na líčení, které se normálně platí. Včera jsem právě za tímhle účelem MAC navštívila a byla jsem opravdu příjemně překvapená, čímž u mě MAC zase trochu stoupl. Dnes bych vám o průběhu samotného líčení pověděla něco bližšího.

mac-liceni

Jak probíhá líčení v MACu

Přiznám se, že jsem dost váhala, zda bych měla pozvání na líčení využít. Sice jsem se po nákupu v prodejně za tímhle účelem registrovala, ale nějak jsem nečekala, že dostanu pozvánku tak brzo a úplně se mi nechtělo. Trochu jsem se děsila, zda mě vizážistky nebudou do nákupu použitých produktů nějak nutit a samozřejmě tu taky byla obava, jestli se mi líčení bude líbit a nepojedu pak domů s pytlem na hlavě. Nakonec se jako rozhodující faktor ukázalo nutkání mít pro vás zajímavý článek, takže jsem právě kvůli tomu na líčení vyrazila.

mac-pripravky

Po příchodu do prodejny jsem se nahlásila, sedla si do křesílka a ihned se mě ujala sympatická vizážistka. Dohodly jsme se na líčení v přirozených teplých tónech s výraznější zlatou. Celkově to byla docela bleskovka, určitě to netrvalo déle než 10 minut, i za tak krátkou chvíli se ale vizážistce povedlo stvořit opravdu vkusné decentní líčení, s kterým jsem byla naprosto spokojená. Po dokončení celého díla mě nikdo do koupení přípravků nenutil, což mě hodně příjemně překvapilo. Pouze jsem poprosila vizážistku o zapsání produktů, které mě zaujaly, poděkovala za hezké líčení a spokojeně odešla.

mac-prodejna

Použité produkty

Z produktů jsem si nenechala zapsat úplně vše. Třeba tmavě hnědý stín, který použila vizážistka k prostínování, už totiž mám v několika hodně podobných odstínech a stejně tak světlý stín pod obočí není nic, o co bych měla nouzi. Naopak název zlatého stínu (Retrospeck) mi uniknout nemohl, má totiž opravdu krásný třpyt a na očích působí skvěle. Zapsat jsem si nechala i šedé krémové stíny (Paint pot antique diamond). Sloužily sice jenom jako podklad a ve výsledném líčení příliš vidět nejsou, ale i samotné vypadaly krásně. Hodně mě zaujala i tvářenka (Blush-style)  a rtěnka (Viva glam V.), které ale bohužel na výsledné fotce vidět nejsou, protože se v průběhu dne setřely. Doporučila bych na ně ale určitě kouknout, pokud máte ráda hodně teplé tvářenky a rtěnky se zlatým třpytem.

mac-kosmetika

Postup líčení

Líčení začala vizážistka šedým krémovým podkladovým stínem Paint pot antique diamond, který nanesla na celé pohyblivé víčko i do očního záhybu.

PaintPot-AntiqueDiamond

Následně použila na pohyblivé víčko zlatý stín Retrospeck.

mac-retrospeck

Poté nanesla do vnějších koutků tmavě hnědý stín a lehce s ním vystínovala i oční záhyb a spodní víčko.

Černou tužkou na oči zvýraznila linii řas a nanesla ji i na waterline, což sama příliš nedělám, ale musím uznat, že to vypadá dobře.

Líčení očí zakončila světlým rozjasňujícím stínem pod obočí.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

liceni-v-mecu

Výsledné líčení na fotkách berte prosím s rezervou, je to foceno po celém dni, takže už hlavně tmavší stín není tolik patrný. Celkově jsem s líčením v MECu byla moc spokojená. Pokud jejich kosmetiku nakupujete, určitě se nebojte těchto nabídek využívat, je to příjemné zpestření dne.

2 komentáře

Přidat komentář