Magnetická pleťová maska

Pleťové masky jsou skvělý relax a refresh pro unavenou pleť. Asi většina z nás sáhne po pleťové masce ve chvílích, kdy chceme být extra krásné a svěží. Mají pleťovky vůbec nějakou nevýhodu? Asi ne. Možná jen ty umazané ruce při nanášení a to jejich zdlouhavé smývání. Některé masky jdou špatně dolů a koho by bavilo drhnout obličej, aby smyl poslední zbytky. Jenže… bez toho to asi nepůjde, ne? Ale ano! Dneska už nemusíte pleťovou masku nanášet rukama a ani smývat. Místo toho může být sundávání masky docela zábava. Buď si můžete pořídit slupovací, kterou stáhnete jako žvýkačku, nebo vyzkoušet úplnou novinku – magnetickou pleťovou masku. A jak to funguje? Naprosto zázračně a je radost se na to podívat!

Jak funguje magnetická pleťová maska?

Světe div se, magnetickou masku seženete ne u jedné, ale rovnou u několika kosmetických značek. Levnější verzi nabízí třeba Elf, dražší provedení zase například Amour Noir nebo Dr. Brandt. Magnetická maska bývá na bahenní bázi (nejčastěji jde o bahno z Mrtvého moře). Dále obsahuje přírodní železo, minerály a další vyživující složky podle typu. Tenhle typ masky by měl regenerovat kožní buňky, čistit póry, zklidnit zarudnutí, odstraňovat maz, ale také vyživit a zlepšovat vzhled pokožky. Účinné složky jsou kombinovány s magnetickou terapií. Když dojde k pohybu magnetů, vytvoří se magnetické pole. Tento tok energie významně přispívají k ozdravným a blahodárným účinkům magnetické masky.

Jak se magnetická pleťová maska používá?

Masku nejdříve nanesete na obličej špachtlí přiloženou v balení (ruce zůstávají čisté!). Poté necháte masku působit podle doporučení výrobce. Následovat už bude ta zábavná část. V sadě máte magnet, který obalíte do papírového pytlíčku a začnete s ním přejíždět po pleti. Maska se na magnet sama zachytí a vám zůstane krásně vyčištěná a vyživená pleť. 

Magnetická maska má snad jen jedno lehčí minus – je samozřejmě dražší než pytlíčková klasika. Zase je ale luxusně provedená, pleť krásně ošetří a navíc je to prostě zábava. Sady na aplikaci magnetické masky vypadají opravdu pěkně, takže se podle mého hodí i jako zajímavý dárek. 

 

Znáte magnetickou pleťovou masku? Líbí se vám? 

Přidat komentář