Make-up Estée Lauder Double Wear Light

Estée Lauder Double Wear Light je odlehčenou verzí klasického silně krycího make-upu Double Wear od této značky. Chtěla jsem vyzkoušet make-up, který by měl trochu silnější krytí a zvládl vykouzlit opravdu perfektní pleť. Právě proto u mě skončil tento přípravek a dnes bych ho pro vás ráda trochu zhodnotila.

ESTEE-LAUDER-DOUBLE-WEAR-LIGHT

Double Wear Light

Make-up má celkem pěkný funkční obal, obsahuje 30 ml a má jemnou příjemnou vůni. Co mě okamžitě zarazilo byl odstín. Bohužel jsem vybírala na slepo po internetu, ale tak nějak jsem doufala, že nejsvětlejší dostupný odstín 1.0 bude světlý. To se bohužel úplně nesplnilo a odstín bude sedět spíš střednímu odstínu pleti. Naštěstí už nejsem v obličeji úplně bílá, takže ho v poslední době můžu docela dobře používat.

Make-Up Stee Lauder
Estée Lauder make-up na pleti

I když jde o odlehčenou verzi Double Wearu make-up stále ještě dost slušně kryje. Nemůžu posoudit, jak by si poradil s akné, ale pigmentové nedokonalosti sjednocuje dobře. Na pleti vypadá pěkně, je spíše do žluta, takže teplejší pleti určitě sedne. V tomhle ohledu mu opravdu nemám co vytknout, kdyby byl odstín trošku světlejší, tak je výsledek perfektní.

estee-lauder-double-wear-light-recenze

 

estee-lauder-make-up-recenze

Jeho nevýhodou je naopak fakt, že je jeho konzistence trochu hustší a je potřeba ho opravdu dobře rozetřít, zvlášť pokud odstín nepadne úplně perfektně. Bohužel jsem si také všimla, že se hodně rychle vypotřebovává, takže když si trochu rozeberete jeho cenu a spotřebu, vychází z toho, že jde o poměrně drahý přípravek.

estee-lauder-double-wear-make-up-recenze

Cena: 900 Kč

Jak to vidím

Estée Lauder Double Wear Light mi celkem vyhovuje. Na pleti vypadá pěkně a hezky kryje, škoda jen příliš tmavého odstínu. Přesto už si ho spíše neplánuji pořídit znovu. Nevidím totiž nějaký top efekt nebo nějakou přidanou hodnotu, která by mě přesvědčila, že stojí za to si za tenhle make-up připlatit.

ESTEE-LAUDER-DOUBLE-WEAR-LIGHT-NA-PLETI

Máte s ním zkušenost? Jaký je váš oblíbený make-up?

Přidat komentář