Make-up L´Oréal True Match recenze

Žádné líčení se neobejde bez alespoň lehce sjednocení pleti. Ať už se líčíte jemně nebo výrazně, je tento krok nezbytný, aby výsledný makeup vypadal co nejlépe. Není nutné nanášet příliš silné vrstvy, stačí trocha korektoru, kvalitního make-upu a dokonalý výsledek je zaručen.

Časy, kdy vám na obličeji make-up vytvořil těžkou masku, jsou naštěstí dávno pryč. I co se týká výdrže, jsou na tom kosmetické produkty čím dál lépe. Make-up L´Oréal True Match, který je oblíbený po celém světě, lze rozhodně zařadit mezi ty nejlepší na trhu. Mimo super vlastnosti vyniká také širokou škálou odstínů, ze kterých si vybere opravdu každý.

Pro koho je tento make-up určen?

Pro všechny, koho trápí barevné nerovnosti i výraznější nedokonalosti jako například akné.

Konzistence

Jeho lehká textura se dokonale rozplyne. Vůbec jej na pokožce necítíte a máte pocit, jako byste nanesli jen lehký BB krém. Obsahuje mix 3 různých olejů, které se vstřebávají a dodají potřebnou výživu. I přes to nezanechává na pohled mastný efekt a hodí se pro všechny typy pleti.

Krycí schopnost

I přes velmi lehkou konzistenci má dobrou krycí schopnost a není třeba jej příliš vrstvit. Stačí malá kapka na zakrytí všech nedostatků. Pokud vás trápí tmavá, zarudlá místa nebo červené žilky, tento make-up je ve vteřině zamaskuje. Potřebujete-li přeci jen docílit vyššího krytí, stačí nanést trochu větší množství a pečlivě vše zapracovat.

Aplikátor je v podobě pumpičky, což je ideální varianta pro co nejpřesnější dávkování.

Výdrž

Vzhledem k jeho složení vydrží po celý den i na mastné či problematické pleti. Po pečlivém zapudrování nemá sklony slévat se do vrásek. Abyste si výdrž ještě více pojistili, použijte fixační sprej.

Aplikace

Nanést jej můžete jak pomocí prstů, tak i kosmetickým štětcem. Jeho zapracování je velmi rychlé. Nejlépe asi funguje v kombinaci s pěnovou houbičkou, díky které je aplikace opravdu blesková a výsledný efekt maximálně přirozený.

1 Comment

Přidat komentář