Make-up proměny Goar Avetisyan

Takovou bys měl vzít na první rande do bazénu. Jak je asi chlapovi, co se vedle ní probudí? Make-up proměny, které vzbuzují na internetu nejvíc emocí, patří často k dílům make-up artisty Goar Avetisyan. Při pohledu na její práci se někdy jen těžko věří, že na fotkách před a po je ta samá žena.

Kdo je Goar Avetisyan?

Goar Avetisyan je arménskou rodačkou žijící v Moskvě. S make-upem to uměla už jako malá. Dlouhou dobu pracovala zadarmo, vstávala ve tři ráno, až se časem vypracovala na světově uznávanou make-up artistku. Každá žena má ve svých rysech něco krásného. Goar se snaží s pomocí make-upu tuhle vnitřní bohyni dostat na povrch. Díky svým dovednostem si získala přezdívku živoucího photoshopu a budoucí nevěsty stojí fronty, aby je líčila právě ona. Ve svých 24 letech se pyšní několika miliony sledujícími na instagramu. Goar se snaží svůj vliv uplatňovat také charitativně na pomoc a zvýšení sebevědomí žen bojujících s rakovinou. Pokud jste se s jejími transformacemi zatím nepotkali, určitě stojí za to si je prohlédnout.

Make-up transformace, které berou dech

Samozřejmě se s její prací pojí i kritika. Obličej, který je schopná na ženách vyčarovat jako by snad ani nebyl jejich. Je pak samozřejmě otázkou, zda je to ještě stále ta samá žena. Tenhle názor plně chápu, ale sama jsem zastáncem myšlenky, že pokud se podíváte pozorně, uvidíte stopy oné krásy už před nalíčením. Líčení, které Goar vytváří, je hodně výrazné a vzhled transformuje maximálně, především ale vyzdvihuje na povrch onu krásu, která už v ženách dávno byla. Pouze mohla být nějakými nedokonalostmi ukrytá a ne tak výrazná. Já sama její práci obdivuji a myslím, že každá žena si jednou za čas zaslouží být princeznou a cítit se naprosto nádherná. K čemuž je make-up skvělým pomocníkem.

Jak se vám proměny Goar Avetisyan líbí?

Přidat komentář