Max Factor Colour Elixir Giant Pen Stick

Max-Factor Giant-Pen-Stic

Dnes jsem se byla opět podívat v drogerii na nějaké ty kosmetické novinky a zajímavosti. Samozřejmě jsem neopomněla na fotky pro vás, takže jsem vše zdokumentovala a jsem tu zase s jedním tipem. Neberte prosím tyhle články jako recenze, je to spíš jen takové malé info o tom, co mě zaujalo a popspání prvních dojmů.  Dnes vám tedy představím rtěnky v peru Max Factor Colour Elixir Giant Pen Stick, které mi přijdou opravdu pěkné, takže přemýšlím, že si příště už nějakou z nich odnesu.

Max Factor Giant Pen Stick

Rtěnky mě zaujaly. Hodně totiž připomínají známé Chubby Stick od Clinique, které jsme chtěla už dlouho vyzkoušet.  Líbí se mi také většina odstínů. Velice pěkně se lesknou, jsou v nich i drobounké třpytky a díky trochu balzámovité textuře mi přijde, že by nemusely rty vysušovat. Přijde mi také, že i přes onu trochu balzámovou strukturu budou mít docela slušnou výdrž, protože všechny odstíny šly z ruky dostat docela obtížně. Žádnou parfemaci z nich necítím, což je určitě také plus. Co bych vytkla je design, který by mohl být propracovanější, když totiž rtěnky srovnáte právě s Chubby Stick od Clinique, ale i s podobným přípravkem od Revlon, vypadají trochu jako chudé příbuzné.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Odstíny Giant Pen Stick

05 Wild Orchid 

Velice jemný odstínek růžové. Na většině rtů asi nebude úplně znatelný, ale řekla bych, že může rty hezky natónovat.

10 Couture Blush

Sladce růžový odstín má velice jemnou texturu. Stejně jako předchozí je spíše tónující, ale na denní líčení určitě může působit moc hezky.

20 Subtle Coral

Tohle je asi můj naprostý favorit. Korálové rtěnky mám moc ráda a tahle je jemná a přitom výrazná.

35 Passionate Red

Opět pěkný odstín, tentokrát na rozdíl od korálového spíše se studeným podtónem. Líbí se mi, že to není žádná prvoplánová červená, ale opět jde o zajímavější barvu.

40 Deep Burgundy

Temná rudá je určitě nejvýraznější rtěnkou z palety. Je silně krycí a tvoří výjimku i svou texturou- už nepůsobí jako balzám, ale spíše jako klasická výrazná rtěnka s trochou lesku navíc.

55 Mysterious Hazel

Tohle je jediný odstín, který se mi opravdu nelíbí. Textura byla podivně tekutá a samotná světle hnědá  barva se mi také vůbec nelíbí.

Max-Factor Giant-Pen-Stick-recenze

Cena: 179 Kč

Výhody

  • Většina odstínů je moc pěkná
  • Delší výdrž
  • Zajímavá balzámovitá textura

Nevýhody

  • Design by mohl být propracovanější
  • Vůbec se mi nelíbí hnědý odstín

A jak se  Giant Pen Stick líbí vám?

Přidat komentář