Maybelline korektor Age Rewind recenze

Tak dlouho jsme si stěžovali, že ikonické produkty některých značek jako na potvoru nejsou u nás dostupné, až jsme snad ani už nečekali, že by mohlo zasvitnout na lepší časy. A ono svítí! Poslední dobou se k nám nové kosmetické značky jen ženou a ty dobře známé napravují staré křivdy a posílají nám, no třeba právě Age Rewind. Tenhle ikonický korektor si už zamilovaly zahraniční blogerky a youtuberky a konečně je řada i na nás. Tak co? Bude to láska?

Maybelline Age Rewind

Korektor Age Rewind je svým zpracováním mimořádně zajímavý. Na první pohled vás upoutá houbičkovým aplikátorem, který je stejně pěkný jako nepraktický. Korektor se s ním sice nanáší příjemně a bezvadně, ale taky to musí být pořádné líhniště bakterií, takže pokud trpíte třeba na akné, zaručeně si vybudujete v houbičce odolnou kolonii, která vám zaručí kvalitní přísun nových pupínků, až do spotřebování korektoru. Proto doporučuji nenanášet korektor právě samotnou houbičkou, ale raději na ruku, případně aplikátor desinfikovat. Je to sice hezký nápad, ale co do praktičnosti body strhávám.

Dále vás na korektoru může zarazit samotný přístup k náplni. Po odejmutí víčka je houbička suchá a korektor se má vytlačovat otáčením pod houbičkou. Otočíte jednou – nic. Otočíte dvakrát – nic. Otočíte pětkrát… Až po asi dvacátém otočení se houbička začala plnit korektorem. Chce to tedy neztratit trpělivost a točit a točit. Jak se to jednou rozchodí, už to funguje spolehlivě.

Snad jste si užili kritický úvod, protože teď přichází óda. Korektor je to totiž boží! Odstín je dostatečně světlý, ale ne mrtvolný. Krytí je vysoké, ale ne omítkové. Nezalézá do vrásek, hezky drží, nevytváří masku, pěkně kryje. Prostě bomba! Snad je dostatečným důkazem fakt, že už mám druhé balení a nebudu se zdráhat pořídit si třetí. Tou zpropadenou houbičkou a otvíráním nás asi chtěli odradit, abychom rovnou nevykoupili celý regál. Zkrátka super korektor za příznivou cenu. Můžu jen doporučit.

Jak Age Rewind vyhovuje vám?

Přidat komentář