Maybelline laky Colorama Brocades

Dnes bych vám chtěla ukázat laky, které určitě stojí nejen za zmínku ale i za vyzkoušení. Jsem moc ráda, že se dostaly i k nám a nemusíme tak zůstávat pouze u okukování fotek a závidění sousedům. Jde o Maybelline Colorama Brocades, které by určitě neměly žádnému fanouškovi lakování chybět.

maybelline-laky-brocades

Colorama Brocades

Laky jsem potkala ve 4 odstínech, ale poslední dobou už je u nás jeden z nich beznadějně vyprodaný, takže jsem vybírala ze tří a nakonec sáhla po načervenalém 224 a šedém 221. Všechny laky jsou pořádně výrazné. Daly by se označit až za metalické se spoustou drobných i velkých třpytek. Vzhledem k tomu, že třpytky mají trochu odlišnou barvu od samotného laku, je výsledná barva tak trochu chameleon a hází zajímavé odlesky.

maybelline-colorama-brocades

Vlastnosti Brocades

Barevně jsou Brocades neopakovatelné a pokud se vám zalíbí odstín, nejde mu nic vytknout. Mají klasický štěteček, s kterým se dobře lakuje. Trochu problém je pro mě ale konzistence laku, což se projevilo hlavně  u šedého odstínu. Třpytky jsou hodně hutné, ale samotný lak trochu tekutější, takže se může stát, že nehet není nalakovaný rovnoměrně a jsou na něm nerovnosti. V takovém případě se nedá nic dělat a je třeba ho přelakovat. Nestává se to příliš často, ale nemůžu kvůli tomu říct, že jsou bez chybičky. Co se týče výdrže, tak ta je naprosto perfektní – z gelových nehtů se ani nehnou. S tím souvisí odlakování, které je samozřejmě v tomhle případě hodně velký boj a chce to trpělivost.

maybelline-trpytive-laky-na-nehty

Cena: 65 Kč

Colorama Brocades 224

Krásná zlatočervená s růžovými a červenými třpytkami. Tohle je můj oblíbenec a jednoznačný favorit. Lakuje se dobře a vypadá skvěle.

Colorama Brocades 221

Hezká šedá a s výraznějšími stříbrnými třpytkami. Bohužel právě u tohoto laku mě potkal problém s nerovnoměrným lakováním. I když tedy odstín hezký, je to spíš zklamání a často ho nenosím.

maybelline-colorama-laky-brocades

maybelline-brokatove-laky

Jsem vážně ráda, že k nám Brocades dorazily a mohla jsem je tak vyzkoušet. Jsou opravdu krásné, červený jednoznačně doporučuji, šedý není až tak skvělý, ale ani se nedá říct, že by to byl propadák.

Máte s nimi zkušenosti? Jakému odstínu fandíte?

2 komentáře

Přidat komentář