Maybelline nová řasenka Colossal Go Extreme – recenze

V drogeriích je už chvíli k vidění vylepšená verze staré dobré žluté řasenky Colossal Volum Express. Původní verze pro mě byla jednou z nejlepších řasenek, jaké jsem kdy potkala. Kdybych neměla nutkání zkoušet stále nové věci, asi bych u ní zůstala na pořád. Dneska si tuhle inovovanou verzi původního skvělého přípravku představíme a povíme si o ní něco bližšího.

maybelline-nova-rasenka

Maybelline řasenka Colossal Go Extreme

Nová řasenka má téměř totožný obal jako její starší verze. Abych pravdu řekla, mám dost problém se v Maybelline řasenkách orientovat, jsou si neuvěřitelně podobné. Co mě ale hned potěšilo bylo to, že je balení zapečetěné. Máte tak jistotu, že před vámi nikdo řasenku neotvíral. Najdete ji v klasické i voděodolné verzi. Hlavní výhodou by měl být inovovaný kartáček, který na řasy přenese víc barvy a pro-keratin, který je navíc posílí.

maybelline-nova-zluta-rasenka

maybelline-colossal-go-extreme-recenze

Kartáček řasenky

Inovovaný kartáček má spíš větší velikost a jeho násada má zajímavý tvar s hrbolky. Samotný kartáček je pokrytý hustými štětinkami a přebytečná barva se z něj docela dobře otírá. Pracuje se s ním šikovně a příjemně mě překvapilo, že i přes větší velikost nemám problém hezky nalíčit ani spodní řasy.

maybelline-nova-rasenka-colossal

Vzhled řas

Abych se přiznala, k řasence jsem byla od začátku trochu skeptická. Říkala jsem si, že vylepšovat dobrou verzi je zbytečné a vede to spíš k horšímu. Nakonec jsem ale byla z tohoto omylu rychle vyvedená. Už po prvním přejetí byly řasy hezky prodloužené a opravdu vypadaly pěkně. Několik vrstev řasenky už svede hodně slušný objem i prodloužení, i když je to za cenu mírného slepení. K samotnému slepování bych řekla to, že mi řasenka řasy ve dvou vrstvách téměř neslepuje. Pokud chci ale trochu přidat, aby byl efekt co největší, tak už se barva nabalí.

maybelline-rasenka-colossal-na-rasach

Další vlastnosti

Colossal Go Extreme je na řasách příjemná, nezatěžuje je, nedrolí se a ani se nerozmazává (na rozdíl od řasenky Rocket). Zasychá docela rychle a s kartáčkem se dobře manipuluje, takže mě nepotkaly ani žádné čmárance okolo očí.

maybelline-colossal-go-extreme

Cena: 249 Kč

Hodnocení

Tohle je opravdu hodně slušná řasenka, která to dokáže natřít i násobně dražším kouskům z parfumerie. Nevím ale, jestli je lepší než původní verze. Tu teď bohužel doma nemám, takže nemůžu aktuálně srovnávat. Určitě bych ale řekla, že je s původní verzí srovnatelná. Samozřejmě že co může vyhovovat mně, nemusí někomu jinému, přesto bych ji doporučila. Vzhled řas je opravdu pěkný a řasy mi slepuje minimálně jen při několika vrstvách. Celkově má moji pochvalu.

maybelline-colossal-recenze

Máte zkušenosti s touto řasenkou? Jak se vám líbí?

Přidat komentář