Maybelline řasenka Rocket Volume – recenze

Řasenku Rocket od Maybelline jsem původně kupovat neplánovala, ale určitě si některé z vás všimly, že na ni byla zajímavá akce s Color Tattoo, čemuž šlo jen těžko odolat. Při psaní téhle recenze jsem přemýšlela o tom, že recenze řasenek jsou jedny z vůbec nejsubjektivnějších. Všimněte si, že někdy blogerky nejvíce chválí řasenku, s kterou jejich řasy nevypadají až tak úplně úžasně a naopak pohaní maskaru, která vám na řasách připadá více než slušná. Že by neměly soudnost? To si nemyslím. Spíš bych řekla, že u řasenky nezáleží jen na samotném vzhledu řas, ale hlavně na vašem osobním pocitu z ní. Berte tedy tyhle recenze raději vždy s větší rezervou. A teď už od úvodního zamyšlení zpátky k samotné recenzi.

maybeline-rocket-rasenka

Maybelline řasenka Rocket

Obal řasenky je sice poutavý a zajímavý, ale osobně se mi moc nezamlouvá. Poslední dobou jsem tak trochu konzerva a dávám přednost klasičtějším kouskům. Kartáček je gumový a opravdu hodně velký, s čímž se pojí určité výhody, ale i komplikace. Sice díky němu máte řasy nalíčené prakticky dvěma tahy, na druhou stranu je ale velice snadné umazat si s ním víčko a spodní řasy se precizně nalíčit prakticky nedají.

maybelline-rocket-volum-express

Vzhled řas s Maybelline Rocket

Kartáčkem řasenky se nalíčíte raz dva a i když je někdy aplikace spojená se zašpiněním víčka, výsledek je rozhodně efektní. Řasy působí hodně výrazně, dodání objemu je opravdu nadprůměrné a Rocket zvládne brvy i slušně prodloužit. Rozhodně mi ale vadí špatné nalíčení spodních řas, což jde s kartáčkem opravdu ztuha a bez slepenců nebo zašpinění to skoro ani nejde. Mínusem jsou také mírné tendence ke slepování řas, nejde o nic hrozného, ale nemůžu říct, že řasenka vůbec neslepuje. Všimla jsem si i trochu delšího schnutí řas, než na jaké jsem zvyklá. Ocenila bych naopak hezkou výraznou černou barvu, dlouhou výdrž na řasách a můžu potvrdit, že i když mám hodně citlivé oči, řasenka je nedráždí.

maybelline-modra-rasenka

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Cena: 229 Kč

Výhody

  • Výrazné dodání objemu
  • Viditelné prodloužení
  • Dlouhá výdrž
  • Výrazná černá barva

Nevýhody

  • Špatné nalíčení spodních řas
  • Mírné slepování
  • Delší schnutí

Celkové hodnocení Maybelline Rocket Volum

I když se vám může zdát, že jsem Řasenku Rocket tak trochu pohanila, myslím si, že je to opravdu slušná maskara, která se určitě může zapsat na první příčky mezi řasenkami z drogerie. Mám sice menší výtky, ale ty celkem jasně převáží opravdu výrazné dodání objemu a slušné prodloužení. To jsou asi hlavní požadavky na řasenku a Rocket je zvládá bez problému zaručit. Mezi mé top řasenky se sice úplně neřadí, ale nemám problém ji používat a jsem s ní docela spokojená. Pokud tedy chcete za málo peněz co největší efekt, Rocket může být to pravé.

4body

Přidat komentář