Maybelline Real life filters

Už jste zaznamenali Real life filters od Maybelline? Pokud ne, tak bych vám v dnešním článku tenhle nápad ráda objasnila. Osobně mě totiž docela zaujal. Maybelline cílí na fakt, že většina z nás ráda vylepšuje své fotky různými filtry, protože pak prostě vypadáme lépe. Ruku na srdce, kdo nikdy žádný filtr nepoužil? Já se tedy přiznám, že zkoumám každou chvilku, který filtr zrovna  fotce sluší. Tohle zřejmě inspirovalo kreativce z Maybelline, kteří přišli na to, jak toho využít.

real-life-filters-maybelline

Co jsou Real life filters?

Maybelline nás svými Real life filters láká na líčení, které evokuje vzhled různých filtrů. Proč bychom nemohli i v reálu vypadat jako s filtrem? Zkrátka a jednoduše Maybelline pro filtry Valencia, Lo-Fi, X-Pro II, Inkwell nebo Nashville vytvořila balíčky dekorativky a video návody, díky kterým se můžete těmto filtrům připodobnit i v reálu. Zní to zajímavě, že? Do projektu se zapojily i známé blogerky, což určitě úroveň návodů ještě zvedne. Pokud vás láká balíčky vyzkoušet, ale nechce se vám do nich investovat, tak na reallifefilters.cz o ně probíhají zajímavé soutěže.

maybelline-real-life-filters-balicky

Budete vypadat jako s filtrem?

Podle mého se ale vzhledu opravdu srovnatelného s filtrem nedá až tak snadno docílit. Určitě je to fajn nápad a balíčky vypadají zajímavě, nicméně bych stejně řekla, že by bylo nutné se hodně zmalovat, aby se reálné líčení filtrům trochu vyrovnalo. V podstatě se mi ale nápad moc líbí, i videa jsou pěkně natočená a návody opravdu primitivní, takže pokud třeba s líčením začínáte, doporučuji mrknout na ně na facebook Maybelline. Samotné sety líčení, které odpovídají filtrům už se zabydlely v našich drogeriích.

maybelline-real-life-filters-valencia

mybelline-real-life-filters-xproII

maybelline-real-life-filters-nashville

maybelline-real-life-filters-lo-fi

maybelline-real-life-filters-inkwell

Zaujal vás nápad s reálnými filtry nebo se vám zdá jako zbytečný marketingový tah?

1 Comment

Přidat komentář