Maybelline stíny Color Tattoo – recenze

Stíny Color Tattoo od Maybelline už mám docela prozkoumané, s odstíny jsem dobře obeznámená, dva z nich vlastním a na pár dalších mám ještě spadeno. Myslím si, že Color Tattoo určitě patří mezi lepší stíny, které můžete sehnat v drogerii a tak si zaslouží i zmínku v recenzi. Dnes bych vám tedy trochu blíže popsala svoje dojmy z těchto stínů a ukázala vám odstíny, které jsem si zatím pořídila.

maybelline-color-tattoo

maybelline-stiny-color-tattoo

Color Tattoo

Color Tattoo jsou gelovo-krémové oční stíny. Textura je opravdu docela zvláštní, na očích docela příjemná a výrazná. Její problém vidím v občas docela problematickém nanášení. Pokud stín trochu ztvrdne, musíte zavrhnout štětec a pustit se do aplikace prsty. Úplně bych je také nedoporučovala zralejším ženám, docela mi totiž přijde, že dokážou zvýraznit vrásky. Co naopak hodně oceňuji je většina odstínů. Jsou syté, výrazné a líčení s nimi je vždy zaručeně živé a zajímavé. Nadprůměrná mi přijde i výdrž, v pořádku drží bez báze prakticky celý den.

maybelline-stiny

Odstíny Color Tatoo

Odstínů k nám nedoputovalo úplně hodně, přesto si ale myslím, že se z nabízené palety dá vybrat. Určitě bych doporučila bronzový a růžový odstín, to jsou moji favorité, barevně mi přijdou opravdu skvělé. Docela pěkná je i fialová a modrá, tyrkysovou a stříbrnou bych už doporučila spíš pro výraznější líčení. Naopak se mi na normální použití příliš nezdá černá a zlatá. Zlatou jsem shodou okolností dostala, ale skoro vůbec ji nepoužívám. Odstín je takový příliš do žluta a i nanášení je obtížnější. Černá mi zase přijde vhodná jen k linkování, na celém víčku se mi ale zdá hodně tvrdá bez možnosti zmírnění dojmu rozmazáním jako u klasického kouřového líčení.

maybelline-ruzovy-stin

maybelline-zlaty-stin

Růžové a zlaté Color Tatoo

Jak už jsem psala výše, sama mám zatím růžový 65 Pink Gold a zlatý 05 Eternal Gold. Růžový odstín mi opravdu přirostl k srdci, je krásně jemný, hezky se nanáší a na očích vypadá skvěle, navíc je perfektním podkladem pro aplikaci dalších stínů. Líčení s ním jsem vám nedávno ukazovala tady. V tuhle chvíli ho můžete sehnat ve výhodném balíčku s řasenkou Rocket (myslím, že společně stojí stejně jako samotné Color Tattoo). Naopak se zlatým stínem úplně spokojená nejsem. Žluté zabarvení moc lichotivé není, navíc byl stín od začátku nějaký tvrdší a i prsty je trochu problém ho rovnoměrně nanést. Stejně jako u každých stínů tedy platí, že všechny odstíny vám vyhovovat nemusí, i textura se u některých trochu liší, takže opět vybírejte pečlivě.

maybelline-odstiny-stinu

Kde je seženete: Color Tattoo seženete třeba tady, ale samozřejmě i v každé drogerii.

Výhody

  • Hezké odstíny
  • Výdrž
  • Zajímavá textura
  • Výrazná pigmentace

Nevýhody

  • Obtížnější nanášení
  • Zvýrazňování vrásek

Přidat komentář