Micelární voda Bioderma Sensibio H2O – recenze

bioderma-sensibio

Na micelární vodu Sensibio H2O od Biodermy jsem slyšela už spoustu velice kladných hodnocení, což jsem určitě nemohla nechat bez povšimnutí. Sice nepatřím úplně k těm, kteří  koupí cokoliv, co se jim doporučí, ale u přípravků, kdy očekávám jasnou a spolehlivou funkci, si nechám poradit ráda. Když mi tedy nedávno došel odličovač, vzpomněla jsem si právě na Sensibio a rozhodla se tuhle micelární vodu vyzkoušet. Dnes bych vám ráda v rychlosti pověděla svoje pocity ohledně tohoto přípravku.

Bioderma Sensibio H2O

Sensibio H2O je micelární voda, ve zkratce bych tedy připomněla, co to vlastně znamená. Micelární vody se vyznačují tím, že obsahují velké molekuly, které mají výbornou schopnost navazovat na sebe nečistoty a tak je dostávat pryč z pokožky. Micelární voda by měla pleť vyčistit, aniž by ji vysušila  nebo způsobila podráždění.

Sensibio H2O je micelární voda vhodná pro pleť normální, citlivou až suchou. K dostání je ale také Sebium H20, což je varianta pro mastnou pleť.  Micelární vodu od Biodermy můžete použít nejen pro odličování pleti, ale také k odstranění očního make-upu. Voda je průhledná a parfemace je jen velice lehká svěží a příjemná.

bioderma-sensibio-recenze

líbí se mi obal přípravku

Odličování s micelární vodou Sensibio H2O

Odličování s Biodermou je naprosto bezproblémové. Hned po prvním přejetí tampónem je přejetá oblast naprosto čistá. Při odličování očí namočený tampón na oku nejdřív chviličku podržím a následně jde v pořádku odstranit i voděodolná řasenka. Na druhou stranu si ale nemyslím, že je odličování až nějak úplně převratné. Podobných výsledků jsem dosáhla i s micelární vodou od La Roche Posay nebo Lirene.

bioderma-sensibio-odlicovani

tampón po přejetí po pleti

Pleť po Sensibio H2O

Odlíčená pleť je po micelární vodě hladká a čistá. Určitě na ní nenajdete žádný mastný povlak, ani podráždění. Na dotek je příjemná a celkově připravená na aplikaci krému. Ohledně hydratace bych řekla, že je tahle micelární voda taková neutrální, pleť mi nevysušuje, ale ani mi nepřijde nějak zvlášť hydratovaná.

Kde micelární vodu od Biodermy seženete?

Sensibio H2O pro sušší pleť se prodává třeba tady.

Varianta pro mastnou pleť Sebium H20 je k dostání tady.

Výhody

  • Hezký obal
  • Jemná parfemace
  • Kvalitě odličuje
  • Pleť nedráždí

Nevýhody

  • Je srovnatelná i s levnějšími micelárními vodami

Celkové hodnocení Bioderma Sesibio H2O

Možná jsem od Biodermy měla až příliš velká očekávání, takže mě odličování až tolik nenadchlo. Samozřejmě je to kvalitní přípravek, který určitě splňuje moje odličovací nároky. Nemůžu ale říct, že by mi přišla tahle micelární voda nějak zázračná nebo převratná. Dokonce mi přijde, že je srovnatelná s o hodně levnější micelární vodou od Lirene. Přesto jsem s ní spokojená a nemám větší výhrady, je to kvalitní přípravek a určitě nelituji, že jsem si Sensibio H2O koupila.

4body

2 Comments

Přidat komentář