Micelární voda Garnier

Pomalu už opadl první útok firem ve vytváření micelárních vod i jejich snaha o dobytí našich drogerií. Micelárek je teď na trhu požehnaně a je jen na vás, kterou si oblíbíte. Ojediněle se ale ještě objevují přípravky, které se snaží do sortimentu proniknout, vydobýt si v něm své místo a třeba vás ještě přimět volbu oblíbence přehodnotit. Jednou z takových hrdinek je i micelární voda od Garnieru.

garnier-micelarni-voda

Garnier Micelární voda

Micelární voda od Garnieru by měla mít jemné složení bez parfemace, vhodné i pro citlivou pleť. Navíc obsahuje antioxidační výtažek z Maringy pro zklidnění pleti. Je jí 400 ml, takže poměrně hodně a ve výsledku je tedy její cena velmi příznivá.

micelarni-voda-od-garnier

Za velkou výhodu považuji především víčko micelárky. Jako jedno z mála u těchto přípravků ho musím ocenit za opravdu spolehlivé fungování. Nic nevytéká, když nemá, jednoduše se zaklapne a drží. Plusem je určitě i celkový vzhled lahvičky která se mi zdá moc pěkná.

garnier-micelarni-voda-zkusenosti

Funguje?

Samozřejmě nejdůležitější schopností je odličování. A tahle micelárka skutečně odličuje obstojně. Ne že bych řekla, že jsem lepší odličovák neměla. Několika tahy jde ale dolů vše, takže si nemůžu stěžovat. Make-up okamžitě, stíny také, s některou řasenkou to chce trochu víc snahy, ale zatím zvládla vše. K pleti je šetrná, slibované zklidnění jsem úplně nezaznamenala, ale určitě ani nedráždí.

micelarni-voda-garnier-recenze

Oproti například hodně dobré micelárce od L´Oréalu by mohla mít tu výhodu, že opravdu není nijak cítit. L´Oréal někomu prý voní trochu plesnivě ( já to tedy příliš nepozoruji), což samozřejmě může vadit. Garnier naopak dle mého není cítit naprosto nijak, což je určitě výhoda.

garnier-micelarni-voda-slozeni

složení

Cena: 180 Kč

Seženete třeba tady.

 Hodnocení

Tohle je dobrá micelární voda za slušnou cenu. Pokud hledáte spolehlivou příjemnou micelárku, tak za sebe můžu jen doporučit. Možná bych trochu vytkla vyšší pěnivost, ale to na funkčnost přípravku žádný větší vliv nemá. S žádným výraznějším problémem jsem se nesetkala a odličování mi v pořádku vyhovuje.

Máte s tímhle přípravkem zkušenost?

Přidat komentář