Modré party líčení – video

Po prvním pokusu s videem uvidíte dnes rovnou další. Snažím se teď točení trochu natrénovat, aby to bylo časem jen a jen lepší. Opět jsem vytvořila něco spíš výraznějšího a trochu extravagantního, takže by tohle líčení bylo vhodné hlavně na nějakou zábavnou večerní akci. Vše jsem ladila k úžasným řasám od Inglotu. Jsou zajímavě tónované do modra s probleskující zelenou. V akci byly tentokrát 24 Perfect stay od Astor, které bych vám spolu s videem ráda ukázala.

modre-liceni

Modré líčení

Modrá není barva, kterou bych v líčení úplně preferovala. Rozhodně moc nefandím jejím světlým pastelovým odstínům. Tmavší královská modrá se mi ale naopak líbí moc a právě do podobné barvy jsem se snažila celé líčení ladit, spolu s lehkým nádechem zelené, která se objevuje i na řasách. Nakonec jsem přidala i světlejší třpytky a rozjasňující pigment.

Co jsem použila

  • Astor tužka 24 Perfect Stay 220 Dark blue
  • Loreal limitovaná paletka Color Riche Golden Black
  • Astor tužka 24 Perfect Stay 310 Ivy Green
  • Essence pigment Star dust
  • Světle modré třpytky
  • Helena Rubinstein řasenka Lash Queen Celebration
  • Demacol linka Precise Black
  • Inglot umělé řasy

umele-rasy

party-liceni

Astor barevné tužky 24 Perfect Stay

Barevné Astor tužky jsem si v drogerii vyhlédla, protože na první pohled dobře splňovaly představu, jakou jsem o barvách líčení měla. Šlo mi o tmavší intenzivní odstíny.

Tužky jsou neobyčejně krémové a barva se s nimi nanáší prakticky sama. Modrá tužka je o něco kvalitnější a drží opravdu skvěle, zelená je lehce sušší, takže se víc ztrácí. A dostáváme se k tomu, co mi na tužkách vadí. Drží dobře, ale ne perfektně. Ve videu si můžete všimnout, že zelená na konci už téměř není vidět a to nemůžu říct, že bych se ji snažila nějak zuřivě rozmazat. To je pro mě mínus.

ASTOR-TUZKY

Jinak jsem ale nadšená texturou i krásnými odstíny. Jako jednoduché linky tužky nemají chybu, pokud je chcete použít na celé líčení jako já, tak je to trochu obtížnější. Jak ale vidíte, jde to. Za sebe tužky až na drobnější výtky chválím.

astor-24-perfect-stay-tuzky

Na závěr bych ještě trochu zhodnotila druhý pokus s videem. Opět to není úplně podle představ. Točím tak, že se líčím místo v zrcadle v samotném displeji foťáku, což je pro mě dost nezvyk a na výsledek to nemá úplně pozitivní vliv. Přesto jsem spokojená hlavně s tím, že se mi povedlo vše zrychlit a tentokrát jsem ani nepoškodila řasy. Jupí! Videa mě zatím vážně baví, takže tohle určitě není poslední.

Jak se vám líčení líbí?

Přidat komentář