Multifunkční paletky se štětci a líčení

Jestliže se pohybuje ve světě kosmetiky a líčení, určitě vaší pozornosti neunikly paletky, ve kterých kromě očních stínů najdete také tvářenky, korektory nebo i rtěnky. Co ale takové štětce na líčení? Mít tohle vše pěkně pohromadě by bylo skvělé, co myslíte? Zejména v případě, že často cestujete, multifunkční paletky oceníte.

Štětce v paletkách

Praktické jsou sady, které obsahují i kosmetické štětce. Jsou v nich uloženy tak, aby nedošlo k jejich poškození při převážení. Ať už se chystáte kamkoliv, nemusíte s sebou brát taštičku na stíny a další doplňky, máte vše v jednom, hezky pohromadě.

Patříte-li mezi ty, kteří na líčení stále používají pouze prsty, měli byste si rozmyslet, zda přeci jen není na čase vyzkoušet něco nového. Štětcem vše vystínujete mnohem pečlivěji a více do ztracena, což je nezbytné pro přirozený a dokonalý makeup. Prsty navíc do kosmetiky zanesete více bakterií a ta se může začít rychleji kazit. Štětce na líčení jsou tedy nejen pohodlnější, ale hlavně více hygienické.

Je samozřejmě nutné, se o ně pravidelně starat a čistit je pomocí mýdla a vody. Úplně nejlepší je pořídit si speciální tekutinu určenou přímo pro čištění štětců. Po umytí je pak položte do vodorovné polohy nebo svisle chlupem dolů, aby vám voda nezatekla do rukojeti.

Profusion paletka

V paletkách, které jsou multifunkční, najdete hned několik různých štětců pro kompletní líčení. Profusion paletka obsahující oční stíny a korektory, nechybí v ní proto štětce ve velikostech, které jsou určeny pro jejich aplikaci.

Nejmenší se perfektně hodí do vnitřních koutků očí a můžete jej využít také na zakrytí nedokonalostí na pleti. Další dva jsou určené na stínování. Hustší pasuje na horní horní víčko a drobnější zase do záhybu oka. Využít je můžete i na korektor nebo aplikaci rozjasňovače.

Pokud jste zvyklé na své vlastní štětce, postačí vám paletka, ve které najdete spoustu očních stínů, korektorů a výběr z přirozených odstínů tvářenek. Možná si říkáte, že kvalita produktů v paletce není tak dobrá, jako u jednotlivých produktů, to už však dávno neplatí. Vytvoříte s ní stejně krásné líčení, jako s klasickými produkty.

1 Comment

Přidat komentář