Must have kosmetika 2019

Ať už se zajímáte o svět kosmetiky více či méně, neměly by vám uniknout nové trendy, které budou v roce 2019 nejvíce v kurzu. Jaké barvy se budou nosit je už teď jasné, stejně jako styl líčení. Nesmíme zapomínat také na doplňky, které každé líčení pozvednou, ať už jde o štětce nebo zdobení. A protože péče a dekorativka jdou ruku v ruce, máme pro vás tip i na to, co udělá dobře vaší pleti a možná vás zbaví nejednoho problému. Zkrátka kosmetika, kterou v roce 2019 musíte mít.

Přírodní kosmetika L´Odaités

Značka založena třemi sestrami nabízí péči prvotřídního složení. Produkty obsahují esenciální oleje z květů, rostlinné výtažky a spoustu aktivních složek, které přispívají ke krásné a mladistvě vypadající pokožce. V jejich sortimentu najdete dokonce zázračný elixír mládí, které má anti-aging účinky,dodává pleti pevnost a navrací pružnost. Zajímavé jsou roll on vyživující balzámy, které stačí aplikovat na problematické místo a okamžitě pocítíte úlevu od pnutí. Kůže je v postižené oblasti během chvilky pružnější a hezky jemná.

Multifunkční kosmetika

Pořiďte si alespoň jednu paletku obsahující vše potřebné pro kompletní líčení. Nejen, že vám nezabere mnoho místav šuplíku nebo v kufru při cestách. Jelikož nemusíte sahat po dalších produktech, ušetří vám ráno i čas. Máte v ní vlastně vše v jednom. Oční stíny, rozjasňovač, tvářenku i bronzer. Paletky od značky Technic jsou navíc cenově velmi přijatelné a dostupné hned v několika barevných variantách.

Třpytky

Říkáte si, že paletka třpytek je pro vás až příliš velký odvaz? Nebojte se zkusit něco nového, třpytky jsou totiž letos jedním z nejvíce trendy produktů. Doplněk, který oživí každé líčení. Nemusíte s nimi vytvořit to nejdivočejší makeup, skvěle se hodí i na oživení jemného makeupu. Stačí nabrat jen malé množství, které nanesete prstem na střed víčka nebo do vnitřních koutků a z obyčejného líčení bude ve vteřině něco extra. Nemusíte si lámat hlavu se složitou aplikací, jsou paletky třpytek, které na víčku drží i bez pomoci lepidla.

Magnetické řasy

Ve chvíli, kdy přišly magnetické řasy na trh, nahradily klasické, umělé řasy. Tento hit se stal oblíbeným tak rychle hlavně proto, že ze scény vytlačil lepidlo. Magnetické řasy drží pomocí malých magnetek. Tvoří je dvě části, které přilnou na vaše přírodní řasy, pevně se díky magnetkám k sobě semknout a spolehlivě drží po celý den. Jejich velkou výhodou je také to, že když se je rozhodnete během dne sundat, neporušíte si líčení.

Kosmetické štětce

Se štětci se roztrhl pytel a tak letos už i v drogeriích můžete vybírat z velmi kvalitních kousků. Téměř všechny značky mají nyní v nabídce základní tvary na líčení očí i obličeje a většinou nechybí i praktické sady. Bez kvalitního štětce v roce 2019 ani ránu.

 

Přidat komentář