Nakupování v sekáči a outletu

Také se vám zdá, že je ve společnosti stále cítit touha po drahém a nejlépe značkovém oblečení? Mít pár luxusních kousků určitě není nic špatného, ale nakupovat oblečení jen kvůli cenovkám nebo vyšitému logu mi přijde nelogické a pokud je to spojené ještě s touhou se takovými hadříky před okolím chlubit, je to už trochu mimo. Nejdůležitější přece je, jak v daném oblečení vypadáme a jak se nám líbí. Šik kousek, který vám opravdu padne můžete stejně tak dobře najít u známého návrháře jako v sekáči. Stačí jen pozorně hledat. Právě second handům a outletům bych se v dnešním článku ráda věnovala, přijde mi totiž, že jsou opředené zbytečnými předsudky. Přitom jde o velice přínosné obchody, kde často najdete zajímavé oblečení za pár korun.

Proč nakupovat v sekáči

Nabídky oblečení známých řetězců často prezentují hodně podobné modely, které někdy působí tak trochu bez nápadu. Proto určitě není od věci čas od času second hand navštívit a podívat se po nadčasových a hlavně opravdu zajímavých kouscích, které by váš outfit oživily. Samozřejmě oblékat se v sekáči celá by také nemuselo být to pravé, ale spojit novou halenku s pěknou vestičkou nebo bundičkou ze sekáče, může vypadat skvěle. Nebojí se toho ani celebrity, kdejaká holywoodská kráska klidně přizná, že zajímavý kousek sehnala právě v sekáči.

damsky-top-sekac

Zdroj fotky: modanet.cz

Second hand online

Pokud vás nebaví vypravit se přímo do kamenného sekáče, můžete se porozhlédnout i v internetových second handech. Oblečení si v nich obhlédnete rychle a třeba vás modely příjemně překvapí. Online sekáče a outlety jako třeba modanet.cz nabízí spoustu levného oblečení a určitě zde můžete narazit na kousky, které vás zaujmou.

damske-saty-sekac

Zdroj fotky: modanet.cz

Oblečení z outletu

Je jasné, že větší část šatníku chceme mít nenošenou a novou. V takovém případě se dá velmi dobře ušetřit nakupováním v outletech. Jde vlastně o úplně nenošené modely, které obchodní dům nestihne do konce sezóny prodat. Do obchodů přicházejí stále nové a nové kolekce, takže věci, které se neprodaly, seženete v outletu klidně s 50% nebo 70% slevou a můžete si tak hezkých kousků pořídit daleko víc, než byste si vůbec myslela. Outletům se určitě nevyhýbejte, je to příjemná cesta, jak si udělat větší radost za méně peněz.

damske-sako-sekac

Zdroj fotky: modanet.cz

1 Comment

Přidat komentář