Nálepky na nehty Essence

Občas je třeba trochu obměnit vzhled svých nehtů, ať už jde o party nebo jinou zvláštní příležitost. K tomuto účelu se výborně hodí nálepky na nehty. Jejich aplikace je rychlá, snadná a mezi dostupnými vzory si jistě vybere každý. Navíc výborně imitují gelové nehty a můžete díky nim vyzkoušet vzory, které byste sama doma za pomoci laku těžko vytvořila. Vyzkoušela jsem cenově příznivé nálepky Nail fashion sticker gel style od Essence a mám pro vás hodnocení.

Kde nálepky seženete?

Nálepky na nehty jsou k dostání v internetových obchodech s kosmetikou nebo v drogeriích. Zvolila jsem Essenci kvůli slušivému vzhledu nálepek a ceně (stojí asi 55 Kč a v balení je 14 kusů).

Jak nálepky aplikovat

Aplikace nálepek je velice jednoduchá. Nepotřebujete nic víc než sadu nálepek, malé nůžtičky a pilník.

1)      Nehty pečlivě očistěte, ideálně zbavte mastnoty odmašťovačem nebo alespoň omyjte a vysušte.

2)       Upravte nehtové kůžičky, aby při aplikaci nepřekážely.

3)      Otevřete balení nálepek a vyberte ke každému prstu velikostí nehtového lůžka co nejvíce podobnou nálepku. Lepší je o něco menší než větší.

4)      Tuto nálepku odlepte od fólie a nalepte na nehet. Nálepku nelepte na kůžičky ani na nehtové lůžko.

5)      Přesahující část nálepky odstřihněte nůžtičkami.

6)      Shora dolů nálepku s nehtem lehounce zapilujte.

Co když nálepky nedrží

Odlepování je největší problém nálepek. Některé prsty drží výborně, ale u malíčků bývá problém již aplikace. Nálepka na malém nehtu drží velmi špatně a uchytit ji není vůbec lehké. Pokud je stav kritický a ani nová nálepka na prstu nedrží, docela se mi osvědčilo přichycení díky malému množství bezbarvého laku. Pouze pod odstávající část nálepky jsem nanesla nepatrné množství laku a poté důrazně přimačkávala, dokud lak s nálepkou nezaschl. Tento způsob ale použijte opravdu jen ve stavu největší nouze, nefunguje stoprocentně a na prvotní nezdar je tedy lepší vyzkoušet nejdříve přilepení nové nálepky.

Výsledek

Nálepky vypadají velice pěkně, téměř jako gelové nehty. Vzory bývají zajímavé a na party určitě vyniknou. Problém je, že se alespoň jeden nehet začne velice brzy odlepovat. Stává se velice často, že palec drží celý týden, ale na malíčku nálepka nedrží již při aplikaci. Doporučuji proto používat nálepky pouze jednorázově nebo vždy nálepku aplikovat pouze na jeden prst, kde je vyzkoušené, že ozdoba hezky drží a ostatní prsty nalakovat lakem, který se k nálepce hodí. Tímto způsobem je možné ozvláštnit nehty dlouhodobě.

 

2 Comments

 • Týnka 21.8.2013 at 16:02

  Mám tyto nálepky doma úplně ty samé 🙂
  Chci se zeptat jestli pod ně můžu dát barevný lak?? 🙂

  Odpovědět

  • karol 28.8.2013 at 18:29

   Ahoj:) nálepky budou lépe držet, pokud je aplikuješ přímo na nehet (nejlépe ještě odmaštěný). Na lak je samozřejmě dát taky můžeš, ale když se lak odloupne,tak s ním i nálepka, takže pak nemusí moc dlouho vydržet.

   Odpovědět

Přidat komentář