Nalepovací oční linky

Znáte nalepovací oční linky? Jedná se vlastně o barevné (většinou černé) proužky, které z jedné strany lepí a když je aplikujete na víčko, vytvoříte tím iluzi perfektních očních linek. Osobně jsem je chtěla vyzkoušet už před delší dobou. Byla jsem zvědavá, jak budou vypadat. Na druhou stranu jsem to ale brala jen jako pokus a nic moc od nich neočekávala. Měla jsem strach, že budou působit hodně nepřirozeně, podivně a příliš výrazně, takže se mi za ně nechtěla dávat vyšší částka. Pak jsem je ale nedávno uviděla v Rosmannovi za výprodejovou cenu 10 Kč, takže mi to nedalo a hned jsem se pustila do pokusu.

nalepovaci-linky-essence

nalepovaci-ocni-linky

Nalepovací linky od Esence

Linky, které jsem si pořídila, jsou z limitované edice od Essence Floral Grunde. Limitka už je to hrozně stará, takže je div, že se ještě doprodává. Linky ale můžete sehnat i u jiných značek (viděla jsem nějaké u Catrice) a běžně jsou k dostání na internetu. Vyrábí se v nejrůznějších provedeních, doporučovala bych vám kouknout spíše po linkách užších a po nějakém zajímavém kousku. Asi by bylo zbytečné pořizovat si linky, které v pohodě zvládnete nakreslit, když už nalepovací, tak ať jsou něčím jedinečné. Právě proto se mi líbí, že na jedno páru mých linek jsou kamínky, druhý pár je celkem obyčejný, takže mě až tak nezaujal.

ocni-linky-nalepit

ocni-linky

Lepíme oční linky

Doporučovala bych linky nanášet až když jste kompletně nalíčená. Aplikace linek je nesmírně jednoduchá. Prostě je odlepíte z papírku a nasměrujete na oční víčko. Potom už je jen umístíte co nejblíže řasám. Pokud se vám první nalepení nepovede, můžete je odlepit a malinko poupravit, jen pozor, ať to neděláte opakovaně, jinak můžou přestat lepit. Na závěr můžete ještě tekutými linkami trochu přibarvit vnitřní koutek, aby nebyly nalepené linky tak nápadné. Nevýhoda očních linek je určitě to, že je na očích poměrně výrazně cítíte a víčka jsou s nimi těžší. Pro někoho, kdo běžně nosí umělé řasy to nebude až tak hrozné, nicméně vám to může vadit. Pokud je chcete použít opakovaně, bude třeba je potřít trochou lepidla na řasy.

nalepovani-ocnich-linek

ocni-linky-s-kaminkami

ocni-linky-kaminky

Jak vypadají?

Opravdu jsem nepočítala s tím, že by se mi nalepovací linky mohly líbit. Spíš jsem si říkala, že si s těmi „housenkami“ zablbnu, ale mezi lidi s nimi v žádném případě nepůjdu. Nakonec mě příjemně překvapily. Jasně, na běžné nošení nejsou, ale na večer na nějakou akci bych se je nestyděla vytáhnout. Řekla bych, že jsou docela slušivé, no posuďte sami. Pro mladší ročníky to může být fajn věc, s kterou vyrazit na nějakou akci a třeba si i ujasnit, jak mají výrazné linky vypadat. Ve výsledku budou nejspíš lepší, než nějaká patlanice vytvořená nejistou rukou začátečníka.

ocni-linky-nalepovaci-recenze

ocni-linky-nalepovaci-postup

Hodnocení

Nalepovací linky podle mě nejsou vůbec špatné. Sice nejsou na očích nejpříjemnější, vydržíte s nimi tak maximálně jeden večer, ale můžou být pěkným ozvláštněním nějakého výraznějšího party looku. Pokud tedy fandíte těmhle vychytávkám, můžu doporučit k vyzkoušení.

1 Comment

  • Meduňka 24.7.2014 at 20:31

    Tak tuto vychytávku fakt neznám a líbí se mi, žiju v tom, že moje divně šité oči takovou linku neumožňují, alespoň tedy ji neumím namalovat, tato nalepovací linka by mi asi pomohla udělat si jasno v tom, zda by mi vůbec slušela…

    Odpovědět

Přidat komentář