Nalepovací oční stíny – jak je lepit, zkušenosti

Neřekla bych, nalepovaci-ocni-stiny-zkusenosti

že jsem na aplikaci očních stínů nějak zvlášť šikovná. Někdy se mi líčení úplně nevydaří, jindy jsem zase s výsledkem docela spokojená, ale na vytváření složitějších vzorů už nemám dostatečnou trpělivost. Pokud se tedy naskytne akce, kde bych chtěla opravdu zazářit a předem vím, že nebudu mít na přípravy optimální dobu, nespoléhám na své umění a raději si malinko vypomůžu. Slyšela jste již o nalepovacích stínech? Pokud ne, tak určitě doporučuji tyhle rafinované pomocníky vyzkoušet. Možná se přesvědčíte, že svedou víc než vaše vizážistka.

Co jsou nalepovací oční stíny?

Nalepovací stíny jsou vlastně předem připravené šablony v nejrůznějších barvách chráněné folií. Po rozbalení šablony se stíny ji jednoduše otisknete na víčko a ozdobíte tak svoje oči zajímavým vzorem nebo hezkou kombinací stínů. Jsou samozřejmě pouze na jedno použití a prodávají se buď po kusech nebo ve větších baleních s více barvami.

nalepovaci-stiny-sephora

Jak se nalepovací stíny aplikují

Nalepování stínů je opravdu jednoduché a zvládnout by to měl každý.

1) Na oči naneste bázi pod oční stíny, aby vám celé dílo vydrželo co nejdéle

2) Vyndejte z balení první proužek se stíny a sloupněte z něj folii.

3) Proužek opatrně přitiskněte stranou se stíny na víčko a umačkejte, aby se barva obtiskla.

4) Obtisknuté stíny na víčku lehce rozmažte štětečkem, aby nebyly přechody mezi barvami výrazné.

5) To samé opakujte na druhém oku s dalším proužkem.

nalepovaci-stiny-aplikace

Moje zkušenosti s nalepovacími stíny

Nalepovací stíny jsem jeden čas používala celkem často. Pokud si vyberete slušivé barevné provedení, je výsledek moc pěkný a ušetří vám hodně času i práce s líčením. Člověk tak velice lehce zpohodlní a pomalu se mu už pak ani nechce do klasického líčení. Dostáváme se tak asi k hlavnímu problému nalepovacích stínů a to je cena. Jestliže sáhnete po kvalitních nalepovacích stínech, není to nejlevnější záležitost na to, že se jedná o věc na jedno použití. Náhražky klasických nalepovacích stínů nedoporučuji vůbec, hlavním posláním nalepovacích stínů má být hezčí líčení očí, než byste zvládla sama, což vám nekvalitní provedení jen těžko zaručí.

Pokud tedy chcete nalepovací stíny vyzkoušet, doporučuji Express color od Sephory, které seženete kolem 100 Kč a vypadají opravdu velmi pěkně a luxusně. Nalepovací stíny tedy vyzkoušejte pokud nejste na líčení úplně nejšikovnější, nebo potřebujete na jeden večer stíny v barvě, kterou nevlastníte. Pak vám určitě poslouží k velmi hezkému a vkusnému nalíčení očí.

sephora-nalepovaci-stiny-express-color

Přidat komentář