NARS stíny Dual-Intensity

Někdy je prostě chuť udělat si radost něčím luxusnějším, nemyslíte? Zvlášť pokud jde o něco tak překrásného jako jsou stíny Dual Intensity od NARS. Přiznám se, že z produktů NARS jsem dřív měla oblíbené spíše vyhlášené přípravky na tvář jako tvářenky, bronzery nebo rozjasňovače. Tyto stíny mě ale donutily přehodnotit a už teď pokukuji po dalších odstínech. Pokud je ještě neznáte, pojďte si o nich přečíst něco víc.

nars-paletka-dual-intensity

NARS stíny Dual Intensity

Dual Intensity jsou krásné výrazné stíny, které se dají použít klasicky na sucho ale i na mokro, kdy jejich barva ještě víc vynikne. Odstíny jsou opravdu úžasné a vybrat si musí určitě každý. Všchny mají rozkošná droboučká balení a magnetická zavírání, což je nejen praktické, ale i roztomilé. Samotné stíny jsou tužší, nemají máslovou konzistenci, ale to jim rozhodně neubírá na pigmentaci a nedá se ani říct, že by prášily. Textura je opravdu oříšek, je to něco naprosto jiného, než hodně měkké nebo suché prášivé stíny. Celkově jsou Dual Intensity jednoznačně prvnotřídní, zářivé a nepřehlédnutelné. Pokud se vám líbí opravdu moc, doporučuji kouknout i na paletku těchto stínů, která se určitě vyplatí, pokud máte v merku víc odstínů.

nars-stiny-odstiny

NARS Dual Intensity odstíny

Vybrat si mezi všemi těmi krásnými odstíny je pořádný oříšek. Já hodně dlouho váhala. Nejvíc se mi líbily světlé stíny jako Andromeda, Himalia, Dione, Cassiopeia nebo Callisto. Nakonec zvítězil právě odstín Callisto což je úžasná barva, které působí až kovově. Má v sobě něco ze stříbrné, kapičku zlaté, ale i růžovou. Foťákem se naprosto nedá zachytit a mění barvu podle dopadajícího světla. Je to úžasný odstín a mám z něj ohromnou radost. Nakonec ho ale nepoužívám zas až tak často, jak jsem si myslela. Uvědomila jsem si díky němu, že mi zkrátka víc lichotí zlatavější stíny. Alespoň je tu důvod, proč mi nesmí uniknout Himalia.

nars-stiny-dual-intensity

nars-stiny-hodnoceni

nars-stiny-odstin

nars-stiny-recenze

 

nars-stiny-swatch

Jaký odstín učaroval vám?

 

Přidat komentář