Lumigan – nprodlužování řas kapkami

Jak se kapičky aplikují?

Aplikace kapiček Lumigan je snadná a bude vám dopodrobna vysvětlena lékařem na oční klinice. K aplikaci se používá tenký štěteček a potírá se každý den část víčka, z které vyrůstají řasy. Jen je opravdu třeba dávat pozor, aby vám kapička nesklouzla do oka, což by mohlo vyvolat nežádoucí účinky. Snažte se také nedotknout se namočeným štětečkem jiné části obličeje než víčka. Kapičky totiž povzbudí jakékoliv chloupky, mohla byste si tedy klidně vypěstovat silné chloupky lícních kostí.

Jak velký efekt je možné očekávat?

Prodloužení řas se pohybuje od dvou do pěti milimetrů, je tedy možné své řasy prodloužit až o polovinu. Řasy rostou i o něco hustší a tmavší. Efekt bývá vzhledem k původním řasám výrazný, ale nemůže se úplně vyrovnat efektu klasických nalepovacích řas.

Za jak dlouho můžu očekávat výsledky?

To je velice individuální, ale bývá to v rozmezí třech až pěti týdnů. Malé pokroky jsou vidět už po dvou týdnech, ale na maximální velikost řas si přece jen musíte počkat o něco déle.

Kam pro kapičky a kolik stojí?

Balení kapiček s instruktáží a zkontrolování stavu vašich očí, stojí na oční klinice DuoVize v Praze 2900 Kč. Kapičky jsou cca na 4 měsíce.

Je výsledný efekt trvalý?

Výsledný efekt není naprosto trvalý a po třech měsících by se měla aplikace kapiček zas nějakou dobu opakovat. Jde o to, že dlouhé řasy, které vám po aplikaci kapiček narostou, začnou po nějaké době přirozenou cestou vypadávat a začnou vám růst opět vaše normální řasy. Proto je důležité proceduru opakovat, až začnete pozorovat, že vám opět začínají růst řasy přírodní.

Má tedy prodlužování řas kapičkami cenu?

Záleží hlavně na osobních preferencích. Kapičky opravdu fungují a dlouhé řasy vám narostou. Pro někoho je to tedy obrovský zázrak, ale někdo může namítat, že používání s sebou přináší jistá rizika. Nežádoucí účinky u jakéhokoliv prodlužování řas vždy byly a asi i budou. Pokud po dlouhých řasách toužíte, doporučuji vám tuto možnost využít, je to zřejmě nejlepší a nejpřirozenější metoda prodlužování řas. Buďte ale opatrná a nepodceňujte rady lékařů ani správnou aplikaci.

Přidat komentář