Nejkrásnější kosmetické paletky

Pořizujete si kosmetiku pouze podle toho, jak moc produkt využijete nebo vás při nákupu ovlivňuje i samotný vzhled? Pokud patříte mezi milovnice makeupu, určitě vám obaly nejsou lhostejné. Kosmetické značky moc dobře ví, čím zaujmout a snaží se o co největší originalitu. Zejména u paletek očních stínů lze najít opravdové poklady, které svým vzhledem zaujmou na první pohled. Které značky se umí nejvíce odvázat? Podívejte se!

Paletky Urban Decay

Nepochybně jedna z nejodvážnějších výrobců, co se týká obalů paletek očních stínů. Nebojí se téměř ničeho, ať už jde o tvar nebo barevnou kombinaci. Paletky Heavy metals a Electric obsahují navíc velmi originální a hodně výrazné barvy, se kterými vykouzlíte naprosto dokonalý makeup.

paletka-urban-decay

Metalické stíny perfektně rozjasní a dodají obličeji mladistvější vzhled. Neonové barvy se zase skvěle hodí na speciální líčení, u kterého je cílem zaujmout pozornost.

Paletky Revolution

Pokud si chcete dopřát trochu luxusu a nevšedního vzhledu, nemusíte utrácet tisíce. Drogérková značka Revolution ví, co je trendy a tak i zde najdete velmi pěkné paletky. Dáváte-li přednost decentnějšímu makeupu a líčení spíše v přírodních tónech, zaujme vás kolekce Jewel. Konkrétně varianta Opulent, která obsahuje širokou škálu zemitých barev. Obal je stříbrný a doslova posetý třpytkami. Na první pohled design paletky působí jako seskládaný z drobných, třpytivých kamínků.

kosmetická-paletka-revolutin

Třpytivý obal má také Revolution Glitter obsahujících devět sytých barev slisovaných třpytek. Pokud se rádi v líčení odvážete, je fajn mít tento kousek po ruce. Nepotřebujete žádné speciální lepidlo, třpytky na víčko přeneste pomocí prstu a po celý den drží na svém místě.

kosmetická-paleta-makeup-revolution

Paletky Technic makeup

Produkty Technic patří mezi nejlevnější na trhu. Rtěnky pořídíte již od pár desítek korun a jejich paletky nejsou o moc dražší. I přes to si značka umí pohrát a vytvořit originální obaly. Technic Colour Wave je paletka na oči i tváře. Celý její povrch je tvořen z růžových třpytek, které se třpytí doslova jako šperk.

technic-makeup-kosmetická-paleta

Přidat komentář