Nejlepší kondicionéry od Label.M

Už jsem tu recenzovala několik kondicionérů, které by si zasloužily své místo v kosmetickém pekle. Na druhou stranu se tu ale objevilo i několik slušných kousků, které jsem vám mohla upřímně doporučit. Téměř vždy jsem ovšem zmínila, že dotyčný balzám je sice fajn, ale mám lepšího favorita. Pokud tedy tenhle blog pročítáte pravidelně, možná vás zarazilo, který kondicionér je oním svatým grálem, o kterém se tu tak tajemně zmiňuji. Protože vás mám ráda, nebudu to už dále tajit a seznámím vás s kondicionéry od label.m.

label-m

Kosmetika label.m

Label.m je profesionální vlasová kosmetika, v drogerii ji tedy nepotkáte, zato v salonech jako je například Toni and Guy je zcela běžná. Přísady do téhle vlasovky jsou získávány z přírodních látek a to extrakcí za studena, takže jde o opravdu extra kvalitku. Populární je hlavně v Londýně, ale už se úspěšně zabydluje i v našich kadeřnictvích. Na label.m je mi sympatický poměr ceny a výkonu, oproti například Alterně nebo Kérastase je totiž o něco levnější.

label.m-vlasy

 

Kondicionéry label.m

V sortimenty label.m najdete šampóny, balzámy, stylingové přípravky nebo kadeřnické pomůcky. Mě ale rozhodně nejvíc uchvátily jejich kondicionéry, konkrétně jeden z nich, který je naprosto perfektní. Nebudou ale stavěné pro každého, jsou totiž opravdu hodně vyživující, možná i víc než některé masky, takže na mastné vlasy se podle mého úplně hodit nemusí. Pro moje hodně suché krepatící se vlasy jsou ovšem naprostým požehnáním. Kondicionéry, které jsem vyzkoušela spojovala také krásná vůně.

label.m-recenze

Colour Stay kondicionér

Kondicionér na ochranu barvy byl úplně prvním, který jsem od label.m vyzkoušela. Hezky voněl, měl bílou narůžovělou barvu a vlasy se po něm podstatně lépe rozčesávaly. Stejně tak je dělal i hebčí na dotek a lesklejší. Je to určitě nadprůměrný balzám a pořídila bych si ho bez váhání znovu, kdybych náhodou nevyzkoušela další výrobek z dílny label.m, který ho převálcoval.

label.m-produkty

Moisturising kondicionér

Hydratační kondicionér od label.m je právě oním mým zmiňovaným favoritem mezi balzámy. Pro suché a poškozené vlasy to musí být naprostá jednička. Na obalu se o něm dočtete, že je vhodný pro regenerační kúry, vlasy zpevňuje a zabraňuje krepacení, obsahuje aloe, echinaceu, rybíz a  Enviroshiel, což chrání vlasy před škodlivými účinky tepla. Už po jeho prvním použití jsem poznala, že je něco jinak. Vlasy byly jakoby zpevněné, byly stále husté, ale lépe se tvarovaly a krásně zjemněly. I moje poškozené hříva se najednou zdála plná života. Od té doby si ho pořizuji znovu a znovu, takže už mám snad šesté balení a stále funguje úžasně. Když si po jeho použití vlasy pěkně upravím, tak vždy působí maximálně zdravé, vyživené, lesklé a silné. Žádné minus bych na něm nenašla, tohle je zkrátka můj kosmetický svatý grál.

label.m-pece-o-vlasy

Leave-In kondicionér

Leave-In kondicionér se používá až po umytí vlasů a nesmývá se, takže ve vlasech zůstává. Má oproti klasickým label.m kondicionérům, které jsou spíš krémové, gelovou konzistenci. Říkala jsem si, že když budu mít kombo v podobě klasického label.m kondicionéru a ještě přípravek, který ve vlasech zůstane, bude to prostě pecka. No až tak moc to ale bohužel nefunguje, Leave-In kondicionér je totiž hodně těžký a přijde mi, že vlasy docela zatěžuje a slepuje. V menším množství ale zas nemá skoro žádný efekt, ve výsledku ho tedy spíš nepoužívám a není to tak úplně můj oblíbenec.

label.m-kondicionery

Celkově se mi label.m kondicionéry zdají skvělé a Moisturising je od doby, kdy jsem ho vyzkoušela jediným kondicionérem, který používám. Právě tenhle kousek bych upřímně doporučila všem, kteří bojují se suchými nezkrotnými a krepatými vlasy. I Colour Stay kondicionér je ale skvělý kousek, takže i ten se nemusíte bát vyzkoušet. Label.m kondicionéry mi maximálně sedly a zdají se mi naprosto top. Jenom Leave-In bych asi úplně nedoporučovala, ten se mi zdá zbytečný a nenašla jsem pro něj využití.

label.m-hodnoceni-recenze
Máte zkušenost s přípravky od label.m? Jak vám vyhovují?

Přidat komentář