Nejlepší krém na nohy – Balea s ureou

Málokdy o něčem tvrdím, že je to nejlepší. Většinou na každém kosmetickém přípravku nějakou tu chybku najdu. Nebo je produkt prostě dobrý, ale to nebrání dalšímu zkoušení, protože co kdyby náhodou bylo něco ještě lepšího. V dekorativní kosmetice u mě tohle platí obzlášť, v té pečující už se sem tam nějaký ten svatý grál najde. Nemáte přece na výběr z nejrůznějších lákavých odstínů, ale jde hlavně o to, aby přípravek fungoval. A tohle beze sporu platí právě pro skvělý Balea krém na nohy. Kupuji si ho pravidelně, naprosto jsem mu propadla a určitě nejsem jediná. Pokud ho tedy ještě neznáte, tak zkoukněte článek a pak jednoznačně doporučuji neváhat a vyzkoušet!

Balea krém s ureou

balea-krem-na-nohy

Balea krém v poslední době nebyl v DM drogerii k sehnání. Dost mě to vyděsilo, takže jsem se lekla, že Balea opět ze svého sortimentu zbytečně vyřazuje ty dobré a kvalitní produkty. Naštěstí se ale jen trochu pozměnil obal krému a v regálech už ho opět najdete.

balea-krem

Urea neboli močovina, kterou krém obsahuje, je obecně skvělá na změkčování vysušené a ztvrdlé pokožky. Pokud vás tedy tahle složka neděsí (což by byla škoda), na suché nohy i ruce je nenahraditelná. Krém se ale pyšní i obsahem vitaminu B3 a kyseliny mléčné. Konzistenci má hutnější a hodně mazlavou, za což je asi odpovědný glycerin ve složení. Nejdřív vám skoro přijde, že se krém ne a ne vsáknout do pokožky, pak ale zjistíte, že se pěkně vstřebává, aniž by cokoliv zamastil. Jediné, co někomu může vadit je asi jeho vůně. Ta je taková chemická a ne úplně obvyklá. Možná bych trochu zkritizovala i obal, otvírání se mi ztěžka zaklapává. O samotném krému už ale nemůžu říct křivého slova.

balea-s-ureou

krem-na-nohy-slozeni

Účinky Balea krému

Výsledky krému jsou za mě naprosto skvělé. Je to beze sporu nejlepší krém na nohy, který jsem vyzkoušela. Ne že bych měla právě s krémy na nohy ty nejbohatší zkušenosti. Zkrátka ale vím, že s mými patami nesvede zázrak bez zásahu pedikérky nic. Jen Balea s ureou. Už po pár použitích je  ztvrdlá kůže minulostí, prasklinky jsou pryč a chodidla jsou krásně vláčná. Nádhera!

balea-krem-na-nohy-recenze

Cena: kolem 40 Kč

Hodnocení

Krém jsem si pořizovala hlavně kvůli skvělým recenzím, kterými se to všude jen hemží. Byla jsem ale docela skeptická, mezi krémy na nohy jsem do téhle doby větší rozdíly nezaznamenala. Žádný s mými chodidly zkrátka nesvedl nějaký větší pokrok. Pokožka byla v lepším stavu, ale musela jsem mazat s pravidelností. Balea krém mě vyvedl z omylu. Mezi krémy na nohy jsou rozdíly a obrovské! Chodidla už nemusím mazat pravidelně a stejně je pokožka stále moc pěkná a návštěvu pedikúry můžu klidně odložit. Za tenhle tip tedy vřelé díky a doufám, že se bude zamlouvat i vám, pokud mu dáte šanci.

Máte s tímhle krémem zkušenost?

Přidat komentář