Nejlepší make-up z drogerie? Rimmel Match Perfection

Drogerie pro mě na poměrně dlouhý čas nebyla místem, kam bych se vydala pro make-up. Po první nepříjemné zkušenosti, kdy mi make-up z drogerie vůbec nesedl, jsem se zaměřila na sortiment parfumerie a mezi mými oblíbenci se střídaly značky jako Estée Lauder, Helena Rubinstein nebo Chanel. Byly to make-upy, které mi povětšinou dobře seděly a ráda se k nim vracím. Nakonec jsem si ale uvědomila, že přece po jednom špatném výrobku nemůžu zatratit všechny make-upy v drogerii a samozřejmě je i potřeba si udržovat zdravý přehled. Obrátila jsem se tedy na make-up, který má vesměs pozitivní ohlasy a je vnímán jako jeden z top nabídky drogerie – Rimmel Match Perfection.

rimmel-match-perfection

rimmel-match-perfection-recenze

Rimmel Match Perfection

Make-up má hezký obal, který je mi od pohledu sympatický. Bohužel mám ale zkušenost, že je poměrně snadné ho odřít, takže ke konci používání už takovou parádu nedělá. Dávkuje se pumpičkou, což je dle mého naprosto ideální. Samotný make-up je spíš tekutější, dobře se s ním pracuje a s pletí pěkně splyne. Po nanesení je určitě třeba ho ještě přepudrovat, pleť příliš nezmatní, takže se jinak budete lesknout. Krytí je spíš lehčí, možná až střední. Velké nedokonalosti s ním nezakryjete, ale drobné nešvary skryje obstojně a pleť moc hezky sjednotí. Pro vylepšení krytí ho ráda doplňuji korektorem Match Perfection, s kterým jsem také spokojená. Výdrž make-upu je poměrně dobrá, do večerního odlíčení na pleti vydrží bez větších problémů. Vytkla bych mu snad jen lehčí zvýrazňování sušších míst. Fleky ani mapy ale nedělá. Oceňuji i SPF 18, což se určitě hodí.

rimmel-make-up

rimmel-make-up-recenze

nejlepsi-make-up-z-drogerie

Match Perfection 103 True Ivory

Co se týče odstínu, sahám po 103 True Ivory. V létě mi sedí nejlépe, v zimě bych asi snesla světlejší variantu (100 Ivory), jenže se mi zdá, že právě 103 má podtón víc do žluta a světlejší odstíny tohoto make-upu mi moc nejdou k tónu pleti. Slyšela jsem, že se konečně dočkáme i úplně nejsvětlejší varianty 010 Light Porcelain, na kterou jsem opravdu zvědavá, i když myslím, že na mou pleť bude odstín až příliš světlý. Barevnou škálu bych ale celkově pochválila, myslím, že není problém si vybrat.

rimmel-na-pleti

plet-s-rimmel-make-upem

Cena: 199 Kč

Hodnocení

Rimmel Match Perfection je pro mě skutečně jedním z nejlepších make-upů z drogerie a určitě bych se nebála říct, že trumfne i mnohé make-upy z podstatně vyšší cenové kategorie. Rozumíme si hlavně v létě, kdy oceňuji, že je příjemný, docela lehký a sedí mi odstín. V zimě přeci jen sahám po přípravcích, které jsou ještě malinko víc krycí a odstínově mi lépe sedí. Přesto ho používám opravdu ráda a je takovou mou stálicí. Pokud ho ještě neznáte, tak rozhodně doporučuji vyzkoušet.

Jaký je váš nej make-up z drogerie?

1 Comment

  • Beat 27.9.2014 at 18:11

    Já teda make-up nepoužívám, ale tenhle si kupuje moje ségra a nemůže si ho vynachválit 🙂 Já používám jen korektor a to právě od Rimmel 🙂

    Odpovědět

Přidat komentář