Nejlepší péče o poškozené vlasy – ĽOréal Absolut Repair Lipidium

Dnes se vám svěřím s tipem na další ze svých svatých grálů v péči o vlasy. Kritiku v tomhle článku nečekejte, spíš se budou pět ódy. Dámy a (případně i) pánové, držte si klobouky! Představuji vám řadu ĽOréal Absolut Repair Lipidium, která je mým naprostým šampionem v péči o poškozené vlasy.

 

Pro koho je řada určená?

Tato inovovaná řada pro velmi poškozené vlasy je nyní obohacena o “lipidium” –  elixír lipidů, ceramidů, phyto-keratinu a kyseliny mléčné. Tyto složky obléknou vaše vlasy do ochranného kabátu, který chrání vlasy před poškozením a lámáním a zároveň uzamyká esenciální živiny uvnitř vlasu.

ĽOréal Absolut Repair Lipidium se hodí pro barvené, melírované a jinak chemicky narušené vlasy. Zpozornět by měly především odbarvené blondýnky. Já mám vlasy nejen odbarvené, ale v koncích i melírované, takže vyžadují opravdu kvalitní péči. Vyzkoušela jsem nejrůznější skvělé přípravky např. od Kérastáse nebo Alterny, ale stále u mě vítězí právě zmíněný ĽOréal, který je už dlouhou dobu mou stálicí na poli vlasové kosmetiky.

Absolut Repair Lipidium šampon

Okamžitě rekonstruující šampon pro velmi poškozené vlasy

Šampon má zlatavou barvu, příjemnou konzistenci a naprosto skvěle voní. Vlasy se s ním krásně napění a hned po spláchnutí z nich mám příjemný pocit. Úžasný efekt ale nastává po vyfoukání nebo proschnutí vlasů. Vlasy jsou úžasně nadýchané, vyživené, působí hustým dojmem, ale zároveň jsou hezky uhlazené. Vypadají krásně zdravé, září a je z nich zkrátka takový hustý, ale přitom jemný závoj. Stejně jakou většiny šampónů ale i u tohoto krasavce se jeho úžasný efekt po nějaké době trochu ztrácí, vlasy pak více plihnou a je potřeba ho na chvíli prostřídat, než se k němu opět vracím a těším se z maximálně krásných vlasů.

Absolut Repair Lipidium maska

Okamžitě rekonstruující oplachová maska pro velmi poškozené vlasy

Maska je opět zlatavá, hustší konzistence a stejně jako šampon moc hezky jemně voní. Je extra vyživující, takže vlasy jsou po ní o dost jemnější, trochu jim to sice upírá na objemu, ale vypadají krásně zdravé a jsou hebké. Pokud potřebujete opravdu silný vyživující kalibr, je tahle maska tou správnou volbu.

Absolut Repair Lipidium dvojité sérum

Dvojité sérum Stealing Repair Lipidium pro roztřepené konečky

Dvojité sérum je zajímavě designově zpracované, do otevření se skutečně dočkáte dvou složek, které následně smísíte a nanesete. První složkou je průhledný olejíček, druhá má zlatavou krémovou konzistenci. Sérum je na sušší konečky naprosto skvělé, hezky je zaceluje, vyživuje a dává pocit kvalitních zdravých vlasů.

Absolut Repair Lipidium vyživující sérum

Vyživující sérum pro velmi poškozené vlasy

I přes oficiální název sérum se v tomto případě jedná spíše o klasický olejíček. Nanáším ho trochu do vlhkých vlasů, protože jsou po něm krásně poddajné. Následně ještě většinou přidám do konečků suchých vlasů, aby byl vyživující efekt co nejvyšší. Olejíček je příjemný, spíše lehčí a nijak zvlášť mastný. Hezky voní a svou funkci plní na jedničku. Efektem se vyrovná i podstatně dražším olejům.

Celou řadu ĽOréal Absolut Repair Lipidium už mám po několikáté a stále si ji nemohu vynachválit. Sadu, kterou vidíte na fotkách, jsem koupila ve zvýhodněném balení kolem 800 Kč, jen poslední olejíček jsem si dokupovala zvlášť. Pokud máte poškozené vlasy a řešíte, jakou kosmetiku vyzkoušet, určitě musím ĽOréal doporučit. Hodně mě překvapilo, jak krásné vlasy mi dělá a naprosto u mě válcuje i daleko dražší kosmetiku.

Znáte tuhle řadu? Jaká je vaše oblíbená vlasovka? 🙂

Přidat komentář