Nejlepší zeštíhlující zábaly

Zeštíhlující zábaly jsou jednou z nejrychlejších neinvazivních možností, jak se rychle zbavit přebývajících centimetrů. Jsou velmi oblíbené hlavně pro okamžitě viditelné výsledky. Možná vás překvapí, že účinnost kvalitního zábalu, co do ubraných centimetrů, bývá větší než u neinvazivní liposukce. Koukneme se tedy na to, jak takový zábal funguje a uvedeme si nejoblíbenější druhy.

Jak zeštíhlující zábaly fungují?

Účinné látky v zábalech dokážou odbourat malé procento tuku, hlavně ale fungují na principu odvedení přebytečné vody nahromaděné v podkoží, kvůli které bývá pokožka oteklá. I když budete tedy po zábalu při ideálním výsledku chudší přes bříško o pět centimetrů, počítejte s tím, že daná oblast vám splaskla z velké části kvůli odvedené vodě. Pro okamžitý efekt je to skvělé, ale nemůžete příliš počítat s tím, že tento stav bude trvalý. Aby byly výsledky stále, je nutné chodit pravidelně. Doporučuji zábal hlavně před akcí, kde chcete vypadat skvěle, nebo jako relaxaci s bonusem mírného zeštíhlení.

Samozřejmě kvalitním zábalům nejde upřít to, že velmi pozitivně působí na celé tělo. Vyživují, detoxikují, prokrvují, urychlují metabolismus a podpoří imunitní systém. Tato procedura je vhodná pro muže i ženy všech věkových kategorií.

Je výsledek, jaký slibují některé salony vůbec možný?

Neberte jako příliš reálná lákadla salonů, že vám ubude 15-30 centimetrů.  První úskalí je v tom, že toto číslo se  tvoří součtem úbytků centimetrů na různých částech těla a tedy pokud zhubnete všude o dva centimetry a obsluha salonu vás změří na osmi místech, zázračný výsledek je na světě. Nějaký úbytek tedy určitě přijde, ale počítejte ideálně s třemi centimetry po celém těle.

Účinné zeštíhlující zábaly

Mezi nejúčinnější zábaly, které dosahují reálných úbytků centimetrů, patří zábaly, při nichž jsou použity speciální zeštíhlující krémy, mořské bahno, nebo oblíbená skořice.

 Skořicový zábal na stehna a celulitidu

Vykazuje dobré výsledky při úbytku centimetrů hlavně stehen a zadečku.  Je to příjemný a voňavý zábal, který prokrvuje celé tělo a působí velmi dobře na celulitidu. Má příznivý zpevňující efekt, zrychluje metabolizmus, a tedy pomáhá při hubnutí. Aplikuje se většinou na oblast, kde vám celulitida nebo centimetry dělají problémy. Je to jeden z nejoblíbenějších zábalů.

Jak skořicový zábal probíhá?

Nejdřív by vám měl být proveden důkladný peeling vybrané oblasti, nanesení skořicového krému, poté vlastní zábal ve speciální folii a na konec by vás měla čekat jemná masáž, nebo aplikace závěrečného ošetřujícího krému.

Délka trvání: do hodiny (většinou 45minut)

Cena: do 500 Kč za jedno ošetření, doporučuje se 6-10 aplikací, aby byl úbytek centimetrů viditelný a ustálenější

Bahenní zábal Universal Contour Wrap pro znatelný úbytek centimetrů

 Nejlepší zábal, co se týče úbytků centimetrů. Výborně také detoxikuje, zlepšuje elasticitu pokožky a zpevňuje oteklé partie, v kterých se ukládá tuk. Tento zábal jako bonus dokáže pomoci i s léčbou akné, ekzémů a dalších kožních problémů. Zabaluje se většinou celé tělo a výsledky jsou tedy znát o nějaký ten centimetr v každé partii. Po ošetření vám zůstane pevná a hebká pokožka. Jen byste se měla ujistit, že v salonu, který chcete navštívit, opravdu používají účinné minerální bahno z mrtvého moře.

Jak Universal Contour Wrap probíhá?

Celé tělo je vám ovázáno speciálními obinadly napuštěnými minerálním bahnem. Je to poměrně příjemné a relaxační, i když vůně není tak pěkná jako u zábalu skořicového.

Délka trvání: v dobrém salonu zhruba dvě hodiny

Cena: do 1500 Kč za jedno ošetření, aby byly výsledky znatelné a trvalejší, je třeba aspoň pěti ošetření za sebou.

 Zábal pomocí zeštíhlujícího krému Prestige Body Wrap

Opět poměrně dobrá metoda pro rychlý úbytek centimetrů, i když nedosahuje až takových výsledků jako zábal bahenní. Za to je ale levnější a dá se soustředit jen na oblast, kde se vám tuk ukládá. Krém útočí na tukové buňky, odvádí přebytečnou vodu z podkoží a příjemně vyživuje. Někdy se ale stane, že na někoho působí pomaleji a po ošetření příliš centimetrů neztratíte. Nesmíte si proto krém ještě celý den z partie omývat, aby se slibovaný efekt do večera dostavil.

Jak Prestige Body Wrap probíhá?

Na tělo je vám nanesen speciální zeštíhlující krém, následně probíhá zabalení do folie a teplé přikrývky. Procedura by měla končit nanesením pečujícího krému.

Délka trvání: hodina

Cena: jednotlivé partie do 500 Kč celé tělo do 1500 Kč, opět je dobré proceduru aspoň pětkrát opakovat.

1 Comment

Přidat komentář