Nejlevnější kosmetické značky, které se vyplatí znát

Drogerie jsou plné regálů všech možných značek dekorativní kosmetiky. Také na eshopech máme stále větší výběr. Jak ale v tom velkém množství najít ty správné oblíbence, které budou kvalitní a zároveň za příznivou cenu? Pokud nepatříte mezi profesionály, kterým rukama projde tuna kosmetiky, máte jen těžko možnost vše vyzkoušet. Podívejte se na několik ověřených tipů na značky, které nabízí kvalitu za nízkou cenu a jsou dostupné jak v drogerii, tak i na internetu.

Levná kosmetika v drogeriích

Essence

Jeden z největších regálů, který v drogeriích stojí již hezkou řádku let, je sortiment značky Essence. Myslíte si, že je tohle záležitost spíše pro mladší ročníky? Omyl. Mají sice v nabídce třpytky, holografické a metalické lesky na rty a podobné odvážné kousky. Na druhou stranu zde najdete i spoustu produktů v barvách, které se skvěle hodí pro elegantní líčení. Na co se zaměřit? Oční linky, stíny, tvářenky, rtěnky, tužky na rty.

Catrice

Velmi levnou dekorativku nabízí také Catrice. Sortiment je pestrý a ceny většinou nepřesáhnout sto korun. Nechybí kvalitní rozjasňující pudry, které jsou aktuálně hodně trendy, ale i klasické zmatňující. Zajímavé jsou rtěnky, které zabarví vaše rty podle teploty. Cenově je o něco dražší, než Essence, ale i kvalita je vyšší. Co byste měli vyzkoušet? Tvářenky, konturovací pudry a makeupy.

Makeup Revolution London

Nedávno se do drogerií dostala i značka, která dříve byla dostupná pouze na internetu. Makeup Revolution patří mezi velké oblíbence po celém světě. Je to zejména proto, že produkty, které nabízí, jsou podobné těm z parfumerie. Rozdíl je, že oproti parfumérkovým značkám u nich nenajdete produkty dražší než pár stovek korun. Kromě toho mají i doplňky, jako jsou kosmetické štětce, houbičky nebo fixační spreje. Co byste si rozhodně neměli nechat uniknout, je paletka očních stínů ve spolupráci se známou youtuberkou Petrou Lovely Hair. Obsahuje 36 vysoce pigmentovaných očních stínů a vyniká vysokou kvalitou.

Levná kosmetika na internetu

Na eshopech je oproti drogeriím ještě větší nabídka. Chystáte se na večírek a rádi byste vyzkoušeli efekt umělých řas? Sáhněte po jedné z nejznámějších. Ardell nabízí opravdu velké množství řas, od jemných, až po glamour styl. I přes to, že jde o světově známou značku, jejich ceny jsou velmi příznivé. Řasy lze koupit již od 89 Kč. Kromě toho nedávno přišli i s celou řadou dekorativní kosmetiky, u které se také nemusíte obávat, že by nějak výrazně zatížila váš rozpočet.

Body collection

Patříte mezi milovnice krásných rtěnek a rády je střídáte? Nebo jste v líčení nováčci a potřebujete si teprve vyzkoušet, které odstíny vám sluší? Na experimentování skvěle poslouží levné rtěnky Body Collection. Spousta krásných odstínů za pár korun.

Jenny lane

Tato česká firma je na první pohled docela nenápadná, faktem je, že i oni toho mají dost, co stojí za povšimnutí. Cenově se nepřehoupnou přes 100 Kč, takže se zde můžete při nákupu opravdu vyřádit. Mezi nejnovější přírůstky patří sady kosmetických štětců.

Technic makeup

Další značka, která patří mezi ty nejlevnější. Cenově velmi dostupná a přitom kvalitní. Rtěnky vás vyjdou doslova na pár desítek korun. Paletky jsou o něco dražší, ale ani ty nestojí více než pár stovek. Ať už se rozhodnete pro paletku nude odstínů nebo naopak divokou škálu výrazných barev, můžete nakupovat s pocitem, že příliš utrácíte.

Přidat komentář