Neo deodorant od Garnier

Musím se přiznat, že v případě Neo deodorantu od Garnieru na mě hodně zapůsobila reklama. Nějak mě opravdu přesvědčila, že tuhle věc potřebuji, takže jsem při návštěvě drogerie opravdu sáhla do regálu a Neo deodorant si odnesla. Za poslední dobu už ho mám pořádně odzkoušený, takže dnes tu mám rychlé info, zda se vyplatí tenhle kousek doma mít.

Garnier Neo Deodorant

garnier-neo

Garnier Neo

Neo láká na 48 hodin ochrany bez pocení, jemnou a příjemnou pokožku a podpaží beze stop. Najdete ho ve 4 variantách, já sáhla po příjemně vonící růžové. Tuba je opravdu krásně provedená, i když možná bude malinko nepraktická a poslední zbytky antiperspirantu se budou ztěžka dolovat. Voní jemně, ale opravdu skvěle.

garnier-neo-antiperspirant

garnier-novy-deodorant

Je vážně dobrý?

Balení deodorantu funguje tak, že zmáčknete tubu a na aplikátoru se objeví trochu krému, který pak nanesete. V podpaží je krém opravdu hodně příjemný. Co mě ale pozitivně překvapilo nejvíc je fakt, že opravdu hodně dobře chrání od pocení. Celý den při normálním režimu zvládne úplně s přehledem, o dvou dnech už bych to neřekla, ale i tak jde o hodně slušný výkon. Navíc je podpaží opravdu úžasně hladné a musím uznat, že se s ním cítím skvěle.

Cena: 89 Kč

Hodnocení

Tak tahle novinka má ode mě jednoznačně palec nahoru. S fungováním jsem naprosto spokojená a řekla bych, že se jen tak nerozloučíme. Možná postupně vyzkouším další varianty.

garnier-neo-recenze

Jak se vám tenhle přípravek líbí? Máte s ním zkušenost?

 

2 komentáře

Přidat komentář