Nepříjemné důsledky léta

Léto je úžasné roční období, často nám jej ale ztěžuje obtížný hmyz. S komáry a další bzučivou havětí se během léta lze vypořádat mnoha různými způsoby. Doporučuje se zapalovat odpuzující svíčky a různé aromalampy nebo třeba zavěsit mucholapky. Odehnat je může i konopný olej s obsahem extraktu ze zelených částí rostliny, který najdete podle nápisu cannabis sativa extract. On jim totiž moc nevoní. Namažte si s ním pokožku a přestanou vás obtěžovat. Když vás hmyz štípne, pomůže velmi rychlá regenerace konopnou mastí. Konopí je vzácný všelék, který zvláční vaši pokožku.

Nepříjemné plísně

Plovárny, wellness a aquaparky. Období plné plísňových onemocnění s názvem léto. Většinou jde o nevhodnou obuv, kdy se noha nadměrně potí. Příčinou je i koupání na veřejných místech, kde se onemocnění velmi snadno přenášejí. Plísně se objevují hlavně mezi prsty, na chodidle, ale i na patách a pak i na nehtech. Mohou způsobit i dost značnou bolest. Předejít plísním lze správnou obuví, proto se v horku vyhněte uzavřeným botám obloukem. Nikdy si obuv nepůjčujte. V bazénu a sprchách nechoďte naboso, ale noste žabky. Mast z konopí má antibiotické účinky. Stačí ji denně natřít v tenké vrstvě na postižené místo a plíseň se během pár dnů začne ztrácet. Na nehty použijte Biodeur – chytrou houbu, ta totiž zaručeně pomáhá snad jako jediná.

Bolesti z nadměrného pohybu

Pohyb je zdravý a nikdy jej neomezujte a nepolevujte. Potíž je v tom, že celý rok nic neděláme a až v létě vyjíždíme na kole či pěšky na dlouhé túry. Někdy přeceníme své síly a odnesou to namožené svaly, přijdou modřiny, oděrky a úrazy. Na drobná poranění je výborná konopná mast, která hojí drobné ranky, ulevuje od bolesti svalů, kloubů a šlach. Večer je třeba si namazat své tělo tenkou vrstvou konopné masti a bude vám hned lépe. Mast musí obsahovat i zelené části rostliny, proto hledejte nápis cannabis sativa extract. Jedině zelené části obsahují účinné látky cannabinoidy, zejména CBD, které jsou pro úlevu od bolesti klíčové.

Přidat komentář