Nivea Micelární voda 3 v 1

Nezdá se vám, že je v drogeriích nějak přemicelárkováno? Kam se hnete, na každém rohu na vás vyskočí micelární voda slibující, že je zaručeně lepší než všechny předešlé. V produkci své vlastní micelární vody se angažovala snad každá značka a ceny se tlačí dolů. Na jednu stranu je fajn, že legendární Bioderma přestala mít na tenhle typ přípravku monopol, na druhou ale nejspíš začneme mít na nové (a samozřejmě naprosto inovativní) micelárky brzy alergii. Dnes tedy jen rychlá zmínka o micelární vodě od Nivei.

nivea-micelarni-voda

Nivea Zklidňující micelární voda 3 v 1

V předchozím odstavci jsem si tak trochu povzdechla nad boomem micelárek obecně. Abych ale byla spravedlivá, musím uznat, že Nivea zvládla tu svou velmi dobře. Oceňuji, že má funkční víčko, s kterým nemám problém se strefit na tampón a zdá se mi, že velice jemně a opravdu pěkně sladce voní. Podle výrobce by měla být určená pro citlivou pleť a kromě vyčištění pleti má i hydratovat. Obsahuje Dexpantenol a olej z hroznových jadérek.

nivea-micelarni-voda-zklidnujici

nivea-zklidnujici-micelarni-voda

nivea-micelarni-voda-3v1

Odličuje?

Nivea micelárka odličuje skutečně slušně. Neodolají jí ani jinak opravdu nezničitelné řasenky a pomoc dvoufázového odličovače potřebuje naprosto výjimečně, spíš vůbec. Make-up jde dolů jedním tahem. Nezdá se mi, že by lepila, i když musím přiznat, že na tohle nejsem příliš citlivá. Pleť je po ní příjemná, nevysušuje, ale nepřiznala bych jí ani hydratování.

Cena: 200 ml za 129 Kč

Hodnocení

Niveu bych řadila mezi špičky mezi micelárkami v drogerii. Odličování je na velmi dobré úrovni, pleť je po ní příjemná a celkově jde o přípravek, který by dle mého měl málokomu vadit. Na druhou stranu micelárních vod je už všude spoustu a konkurence nabírá na kvalitě, takže pro Niveu nebude tak lehké probít se na výsluní. Za mě ale rozhodně ano, osobně jsem spokojená a neměla bych problém s opakovanou koupí.

Jaká je vaše oblíbená micelární voda?

Přidat komentář